İstanbul'daki Dizelciler yardım Lütfen

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: İstanbul'daki Dizelciler yardım Lütfen

Gökhan_55 link' Alıntı:
birde şunu söylemem lazım ki astra j dizeli iyi tanımak gerekiyor geçrekten... bilinçli kullanılmazsa işkenceye dönüşebilir...ama bilen kullanırsa sorun yaşatmaz tabi tutupta yarışlara katılmayacaksanız:)
hadi hayırlı olsun iyi tanı bak arabanı sonra zamanla ben bundan sıkıldım falan deme  :)

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Böylelikle iki aracı da kullanıp, şehir içinde ecoflex e gayet yeterli diyen gökhan bey sayesinde, kafamda ki bir çok soru işareti de kayboldu :) Aracımı teslim almama 10 gün kadar bir süre kala, daha bir heycanla beklemeye başladım aracı  rasta_occasion

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
Böylelikle iki aracı da kullanıp, şehir içinde ecoflex e gayet yeterli diyen gökhan bey sayesinde, kafamda ki bir çok soru işareti de kayboldu :) Aracımı teslim almama 10 gün kadar bir süre kala, daha bir heycanla beklemeye başladım aracı  rasta_occasion

birader güzel seçim yaptın sen... ;) merak etme..

ToLGa1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bencede sehır ıcınde gayet yeterlı performansı war bu aracın 1.4 turbo arabaya göre gtmıo gıbı gelmesı normaldır.1.4 turbolarınız da ahım şahım gitmiyor :) herkes butcesıne göre surusune keyfıne göre arac alıyor.Ben aaracı alalı 2 hafta oldu 1200 km de su an kı benzınlı olsa 3. depomdaydım dızelle bı doldurdum bırde 40 tl mazot aldım :) mazot power dewam :D

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ToLGa link' Alıntı:
bencede sehır ıcınde gayet yeterlı performansı war bu aracın 1.4 turbo arabaya göre gtmıo gıbı gelmesı normaldır.1.4 turbolarınız da ahım şahım gitmiyor :) herkes butcesıne göre surusune keyfıne göre arac alıyor.Ben aaracı alalı 2 hafta oldu 1200 km de su an kı benzınlı olsa 3. depomdaydım dızelle bı doldurdum bırde 40 tl mazot aldım :) mazot power dewam :D

Şehir dışında da gayet başarılı... ayrıca +1... :)

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Abi tekrar hayırlı olsun :) Beğenmezsen satarsın zaten araba karaborsa :) ;)

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar şunu söylemem lazım ama, otomatik vitesli dizel astra h kasa bizimkilerden daha çevik... en aızndan arkaya yatırma hissi oluyor gaza bastığınızda... benim kullandığım 2 dizel astra j dede bu olay yoktu biri 1000 km de idi diğeri 4000 küsür..

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Kesinlikle h lar daha çevik daha önce yazmıştım bir konuya.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim muhasebecide vardı astra h 1.3 dizel, birlikte ist gitmiştik yolun yarısını ben kullanmıştım. o dönem ben de brava vardı. astra h bana hiçte çevik gelmemişti, toparlayınca iyi gidiyordu ama önüme bir araç çıkıp yavaşlarsam hızlanmasını beklemek sıkıcıydı. astra j daha hantalsa  002tuhaff

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

sn Gokhan inanın pişman olmayacaksınız... araç gerçejten cok guzel be kardesim. motor konusundaki tek kusuru, kalkıslarda biraz hantal.... ama ikinci viteste hızını aldımı, ivmelenmesi cok tatlı... ben bir kere bile pişman olmadım... 14alkiss