İstanbul Bakırköy'de Selam

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: İstanbul Bakırköy'de Selam

Serkan_34 link' Alıntı:
Otomobil sahibi olurken ihtiyaç için mi yoksa zevk için mi olduğuna bakarak karar vermiştim.O yüzden 2.el piyasası çok önemli değildi.Tasarım,motor ve şanzıman sistemi olarak çok tatmin edici bir araçtı (2.0 wrx stı'dan yol istemek mesela :) )ama şu an zevk olayım bittiği için biraz daha ihtiyaç aracı olarak Astra j'de karar verdim.Zaten daha önce Opel yetkili servis deneyimim de vardı uzun süre önce yani tanıdığım bir araçtı.Yanlış anlaşılmasını istemem ama çok farklı marka ve modellerde araçlar da kullandım(Ferrari Lamborgıhını vs. Tabi ki benim olmadı :)yada Şahin Doğan Lada vs.) ama hayatınıza Alfa bir kez yerleştimi zor ayrılırsınız.Tabi bundan sonra artık Opel'ciyim kaçarımız yok.İnşallah forumda ve buluşmalarda güzel zamanlar geçirebiliriz.

Ben sadece dış görünüm olarak çok beğenmiştim kullanmak nasip olmamıştı, sizde bahsedince Alfaya olan saygım ve sevgim bir kat daha arttı. Klasik Türk erkeği olarak araç alırken hep öncelik bir sıkıntı anında aracı elden hızlı ve çok değer kaybı yaşamadan çıkartmak olduğu için ne yazıkki Alfaya hep uzaktan bakmak durumunda kaldım :)

Serkan_34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Ben sadece dış görünüm olarak çok beğenmiştim kullanmak nasip olmamıştı, sizde bahsedince Alfaya olan saygım ve sevgim bir kat daha arttı. Klasik Türk erkeği olarak araç alırken hep öncelik bir sıkıntı anında aracı elden hızlı ve çok değer kaybı yaşamadan çıkartmak olduğu için ne yazıkki Alfaya hep uzaktan bakmak durumunda kaldım :)
Haklısınız tabi ki elden çıkartma önemli bir konu ben 4 ay ilanda beklettim 2 kisi aradı :) Insallah kullanmak yani en azından 1-2 saat kullanmak nasip olur keyfini çıkartarak 4000 devir üzeri kullanım yaşarsınız.
Astra j'nin ise en çok beğendiğim sessizliği 5 kasa bmw kullanan arkadaşım bile  bu araba çalışıyor mu diye sorduğunda içimden gülmek hoşuma gitmişti.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Serkan_34 link' Alıntı:
Haklısınız tabi ki elden çıkartma önemli bir konu ben 4 ay ilanda beklettim 2 kisi aradı :) Insallah kullanmak yani en azından 1-2 saat kullanmak nasip olur keyfini çıkartarak 4000 devir üzeri kullanım yaşarsınız.
Astra j'nin ise en çok beğendiğim sessizliği 5 kasa bmw kullanan arkadaşım bile  bu araba çalışıyor mu diye sorduğunda içimden gülmek hoşuma gitmişti.

Kısmet inşallah birgün kullanırız, tekrar aracınız hayırlı olsun

Opelfan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

welllcommee