istanbul avrupa yakasında milengaz bayisi nerde?

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar istanbul avrupa yakasında oturuyorum bayrampaşa topkapı civarlarında bir kerede milengazdan yakıt almak istiyorum ama nerelerde var hic denk gelmiyorum bilen varmı yardımcı olabilirmisiniz?

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forza demirören diye düşünüyordur belki arkadaş neden olmasın :)
işin şakası iyidir milangaz.... peder bey'de genellikle ordan alır... ilk 3 tercihi ipragaz, milangaz, aygaz...

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hep aygazdan aldım perfomansta bır tıkanıklık var sanki arac bagırıyor cok gıbı gelıyor bu sefer gıttım shelden aldım aracta en ufak bır bogulma yok gayet gzl ıvmelenıyor gıbı geldı arastırdım herkez aygaz ile shelın özellıklerını tasıyan yanı hem performans hemde tasarruflu olan mılangaz yada ipragazı önerdi o yuzden denemek istiyorum varmı bıldıgınız bır yer?

yasinunsall

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hep aygazdan aldım perfomansta bır tıkanıklık var sanki arac bagırıyor cok gıbı gelıyor bu sefer gıttım shelden aldım aracta en ufak bır bogulma yok gayet gzl ıvmelenıyor gıbı geldı arastırdım herkez aygaz ile shelın özellıklerını tasıyan yanı hem performans hemde tasarruflu olan mılangaz yada ipragazı önerdi o yuzden denemek istiyorum varmı bıldıgınız bır yer?
biz zorunlu olarak sadece ve sadece opetten aygaz alıyorum maslak sarıyer civarında lpg satan tek istasyon. Neden başka yerde yok onuda bilmiyorum...

Kuty

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar istanbul avrupa yakasında oturuyorum bayrampaşa topkapı civarlarında bir kerede milengazdan yakıt almak istiyorum ama nerelerde var hic denk gelmiyorum bilen varmı yardımcı olabilirmisiniz?

İncirli park'ın aşşağısında kiler varya hemen onun sol tarafından yukarıya çıkarken var diye biliyorum.(bayrampaşa)

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İncirli park'ın aşşağısında kiler varya hemen onun sol tarafından yukarıya çıkarken var diye biliyorum.(bayrampaşa)

o senın dedıgın yerdekı aygaz olmasın?