İstanbul Avrupa Yakası Özel Opel Servisi Tavsiye

HITMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen de sağol burak, beğendiğine sevindim, bir daha gelırsen haberım olsun benım ıs yerım 50 mt ilerisinde o servısın gelırdım tanısırdık

Tabi abi bundan sonra oraya gidicem Allah'ın izniyle. Benim frenler hafif zayıftı, ama o gün epeyde işim vardı bir an önce aracı almaya bakıyordum, o sebeple frenlerden bahsetmedim hiç trigeri de değiştirince. Hakan abi arabayla teste çıktı, araç mermi gibi çok iyi dedi. Fakat frenlerinde ufak bir sıkıntı var dedi. Abi dedim haklısın, o da bence disklerde çok ufak bir yamukluk var keşke söyleseydin işimizi yaparken bunları taşlatırdık disklerin durumu iyi çünkü dedi. Ki haklıydı, yani gerçekten iyiler ve araçta gördükleri ufak teferkte olsa sıkıntıları anında anlıyor ve söylüyorlar. Böyle usta görmeyeli biz çok oldu açıkçası. Neyse geldiğimde görüşürüz Allah'ın izniyle abi.

Mikado

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yukarıdaki servislerin hiç biri olmaz diyorsanız o zaman merter güngören de bahar otomotiv, Hakan Bahar var nette bakabilirsiniz kendi sitesi de var bahar motorsport diye kendisi tanınmıştır da servisindeki ustaları bilmem ben birkeç kere yağ ve filtre değiştirmeye gitmiştim o kadar...

Cengiz abi merhaba
konu 7 sene önce açılmış ama tavsiye ettiğin servis yine aynı yerdemi acaba?
benim de avrupa yakasında iyi bir servis ve ustaya ihtiyacım varda
tavsiyelerinizi bekliyorum.

Mikado

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi sağolasın tavsiyen için sanırım iyi bir servis edindim sayende. Çok ilgiliydiler özellikle sahiplerinden Volkan abi baya ilgiliydi. Hizmetleinden de ilgilerinden de memnun kaldım. Sıkıntımı da aynı gün içinde çözdüler, üstelik triger setini de değiştirdik.

Selam Burak bey yine aynı servise gidiyormusunuz acaba?
Memnuniyetiniz devam ediyorsa bende aracımı oraya götürmek istiyorumda
bilgilendirirseniz sevinirim :)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz abi merhaba
konu 7 sene önce açılmış ama tavsiye ettiğin servis yine aynı yerdemi acaba?
benim de avrupa yakasında iyi bir servis ve ustaya ihtiyacım varda
tavsiyelerinizi bekliyorum.

Merhaba kardeşim evet servis merterde hala