İstanbul Avrupa Yakası Özel Opel Servisi Tavsiye

ORCA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım eğer bayrampaşa uyarsa ersu opel var netten de iletişim sağlayabilirsin,hem esnaflığı hem de ustalığı iyidir,ben 2 senedir sürekli ona gidiyorum ve hiçbir sorun yaşamadım...

501 53 65 teli buradan suat ustayla görüş...

HITMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım eğer bayrampaşa uyarsa ersu opel var netten de iletişim sağlayabilirsin,hem esnaflığı hem de ustalığı iyidir,ben 2 senedir sürekli ona gidiyorum ve hiçbir sorun yaşamadım...

501 53 65 teli buradan suat ustayla görüş...

Bayrampaşa da olabilir neden olmasın. Her ne kadar arabayı sıkışık trafiğe sokmak istemesemde metazori sokucaz. Ha Merter, ha Bayrampaşa. Bu arada Tekirdağ İstanbul arası bana 200 TL benzin parasına patlıcak galiba :(

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
silivri çorlu civarlarında yokmu iyi bir servis istanbullara kadar gelmene ne gerek varki

HITMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
silivri çorlu civarlarında yokmu iyi bir servis istanbullara kadar gelmene ne gerek varki

Olsa sence gelir miydim ta İstanbul'a salt servis için. Buradakiler amatörce çalışıp, profesyonelce para istiyorlar sadece...

HITMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yukarıdaki servislerin hiç biri olmaz diyorsanız o zaman merter güngören de bahar otomotiv, Hakan Bahar var nette bakabilirsiniz kendi sitesi de var bahar motorsport diye kendisi tanınmıştır da servisindeki ustaları bilmem ben birkeç kere yağ ve filtre değiştirmeye gitmiştim o kadar...

Abi sağolasın tavsiyen için sanırım iyi bir servis edindim sayende. Çok ilgiliydiler özellikle sahiplerinden Volkan abi baya ilgiliydi. Hizmetleinden de ilgilerinden de memnun kaldım. Sıkıntımı da aynı gün içinde çözdüler, üstelik triger setini de değiştirdik.

eerrsin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üçler opel maslak derim arkadaşlar gerçekten işlerinde iyiler ve güler yüzlüler. balatalarımı, yağ ve filterlerimi değiştirdim 30 lira işçilk aldılar ve diğer gittiğim ufak tefek işlerden bidaha ücret bile istemediler.bence kesinlikle üçler opel maslak arkadaşım.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen de sağol burak, beğendiğine sevindim, bir daha gelırsen haberım olsun benım ıs yerım 50 mt ilerisinde o servısın gelırdım tanısırdık