İstanbul Avrupa Yakası Özel Opel Servisi Tavsiye

HITMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamun aleyküm arkadaşlar. Ben Tekirdağ'da oturuyorum ve bana acil İstanbul avrupa yakasında özel opel servisi tavsiyesi lazım. Tecrübelerinizle sabit olan, işine önem veren, sorunlara yorum değil çözüm üreten ve insanları yolunacak kaz olarak görmeyen bir servis var mı? Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim, özellikle Cuma gününe kadar zira hafta sonu aracı götürmem lazım.

Saygılar...

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çorlu yeni sanayi sitesinde Yılmazlar opel servis
şiddetle tavsiye ederim, hem işinin ehli hem de esnaf kişiler.

hem de istanbuldan daha yakın

detay istersen telefonları 0282 6735146
yerlerini de tarif edebilirim istersen

örnek olsun dersen, bu adamlar 1,5-2 yıl kadar önce motor yaptılar bana, ama motor yağ eksiltmeye devam ediyordu, bi süre eksiltmedi sonra yeniden başladı
daha ben abi bu işi sen yaptın olmadı düzelt demeden adam getir ben düzelteyim dedi ve gerçekten benden 5 kuruş istemeden o kadar süre geçmesine rağmen tekrar motoru açıp sorunu giderdi.

baştan sorun çıkması yanlış görünüyor tabi ama duyuyoruz biçok yerde parayı aldıktan sonra insanın yüzüne bakmıyorlar

HITMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muammer abiyi iyi tanırm kenidisi de iyi bir esnaftır, ama ben bir kere soğudum oradan, ben Çorlu'luyum yanında ki ustaların da çoğu Çorlu'lu ve tanıdık, kısacası fazla içli dışlı olunca olmuyor. Şahıslarına birşey söyleyemem ama ben kendi namıma işçilikten memnun değildim. Rektefiyeye hemen yanlarındaki rektefeyiceye götürüyorlar motoru 132000 de bende motor yaptırmıştım, ama benim yağ kaçırma sorununu çözememişlerdi o zaman. Tabi Muammer abi sürekli yurtdışına çıkıyordu, orada çalışan işçiler de samimiyetten olsa gerek bizi pek iplemiyorlardı. Taktıkları bir parçada sorun olduğunda da kzıdığımda abi (Bunu söyleyen çalışanlardan Orhan hala orada mı çalışıyor bilmiyorum) Muammer abiye söyle o diyor ucuz parça takın diye dedi bana. Bu da hoş bir tutum değil haliyle. Bir başka sorunda askerden izne geldiğimde aracı onalra bırakmıştım ağır bakımları yapılsın diye, askerden geldim araç hala yatıyor 1 ay bedavadan yatmış araç yaklaşık 2-3 gün de ben bekledim ki hazır olacaktı sözde ben gelince, neyse aracı bir aldım geri vitese taktım geri geri servisten çıktım 1. vitese taktım, ama araç hala geri gitmeye devam ediyor. Düzeltin dediğimde böyle kullanıver Burak bir şey olmaz dedi çalışanlardan Refki abi, neymiş mandalını elimle aşağı çekecek ve vitese öyle geçirecek mişim. Bende büyük yemin etim orada abi İstanbul'a gider yine bir daha buraya gelmem diye, neyse aracı o gün hemen yaptılar ama bir daha oraya gitmedim. Umarım meramımı anlatabilmişimdir.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediklerin hala orda ama ben muammer ve Eyüp abiden başkasıyla muhatap olmadım şimdiye kadar da bi sıkıntı olmadı
dediğim gibi porblemimi de çözdüler.

ama doğrudur, çok çeşitlisini gördüğümden babamın oğlu olsa güvenmem artık :rolleyes:

o zaman Yalçın nickli üye dostlar opel servis bize en yakın sanıyorum o var, ataköy tarafındaydı yanlış hatırlamıyorsam, yerini tam bilen arkadaşlar yazarlar

HITMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyüp gerçekten iyidir, hem sessiz sakin, hemde işine önem verir. Yalçın abinin de yerini biliyorum ama o da bizim tipimizi sevmedi galiba. Bir regülatör işi vardı ki hala var, gel Burak yapalım dedi İzmir'e bir organizasyona gitti sonra kayıplara karıştı forumdan da cevap yazmadı bana bir daha da öyle kaldı. Yani o seçenekte biraz zor gibi Maslak'ta Ram servisi var, çocuklar gerçekten iyi ama orada sevdiğim arkadaşlarım da servis açtı fakat ustaları usta değil, maslak'a gitmişken onlarında üstünden atlayamıyorum, ancak onlara gitmekte istemiyorum bu sebeple iyiden iyiye canım sıkkın. Bana başka alternatifler sunabilecek arkadaşlar yok mu? Forumda bazı arkadaşlar beylükdüzünde bir özel servisten bahsediyorlardı bir ara o servis nasıldır? Ve adı neydi?

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yukarıdaki servislerin hiç biri olmaz diyorsanız o zaman merter güngören de bahar otomotiv, Hakan Bahar var nette bakabilirsiniz kendi sitesi de var bahar motorsport diye kendisi tanınmıştır da servisindeki ustaları bilmem ben birkeç kere yağ ve filtre değiştirmeye gitmiştim o kadar...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maslak da ram üsütnde porsche nin karşında opel servisi var ibr kere gitmişdim usta iyi güler yüzlü sevecen yardım sever ..

ayrıca harun abi vardır maslakda opel servisi servisin adını unuttum çok büyük bir yer yardım sever iyi biridir oda işinin ehli hem alfa romeo hem opel yaparlar büyük bir servis ellerinde her tür bilgisayar op com lar vardır..

HITMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maslak'ı son çare olarak düşünüyorum, hatta hiç düşünmek istemiyorum, ama merter olabilir zaten İstanbul'a gittiğimde Zeytinburnu'nda kalıyorum birbirine yakın yerler orayı bir araştırıcam inşallah iyi olur.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi sende amma talihsizmişsin servis konusunda ya :D
bulursun inşallah kafana göre bi yer

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maslak ta Gürleyen Opel Servis var. 3 sene oraya götürdüm F kasamı ve mükemmel hizmet aldım.