İstanbul-Antalya (Acil)

Nida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nidasan.com
:( Arkadaşlar istanbuldan antalyaya araba ile gideceğim en kısa yol güzergahı nasıl olur bana yazarsanız çok sevinirim.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bu aysonu aynı yolu gidecegim, Bursa çıkışlı olarak, güzergah Bursa-Kütahya-Afyon-Isparta-Burdur-Antalya yol düz ve güzel.Tek sorun sıkça radar olması

Not: Bursa da yaşayan Burdurlu bir arkadaşımın güzergah tavsiyesidir

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bu aysonu aynı yolu gidecegim, Bursa çıkışlı olarak, güzergah Bursa-Kütahya-Afyon-Isparta-Burdur-Antalya yol düz ve güzel.Tek sorun sıkça radar olması

Not: Bursa da yaşayan Burdurlu bir arkadaşımın güzergah tavsiyesidir

:good:

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmit-adapazarı-bilecik-afyon-ısparta-burdur-antalya en kısa güzergah diye biliyorum...arada atladığım şehirler olabilir ama ana hatlarıyla güzergah böyle...

drrasit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet adapazarı-BURSA-Bilecik diye gidiyor yol :) :good:
Sevgili arkadaşım berker arkadaşım adapazarı bursa bilecik demiş ama öyle değil.
birinci ve en kısa üzergah istanbul-izmit-adapazarı-bilecik-bozüyük-kütahya-afyon-sandıklı-dinar-ısparta(yada burdur mesafe aynı, yalnız ıspartadan gidersen Süleyman Demirel in memleketi olmasından dolayı yol biraz daha torpilli)-antalya. radarlar adapazarı-osmaneli arası(osmaneliye 15 km kala), kütahyaya 15 km kala, afyon a 20 km kala, afyon 15. km çıkışta, sandıklıya 15 km kala, dinar a10 km kala. bildiklerim ve gördüklerim bunlar, sadece osmaneli de yakalandım birkere. yol genelde duble yol.
2. güzergah ist-izmit-bursa-bozüyük-kütahya-afyon-ısparta(yada burdur)-antalya. yalnız bursada radar çok fazlaydı, 20 km de 3 radar vardı. sanırım 90 km daha uzun.
3. güzergah istanbul dan yada gebzeden feribotla topçular yada yalova ya geçip bursadan devam etmek.
ben olsam birinci güzergah derim, şimdiden hayırlı yolculuklar.

Nida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nidasan.com
Bir yol haritası bulamadım güzergah için aslında çok iyi olur elinde mevcut olan varsa...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili arkadaşım berker arkadaşım adapazarı bursa bilecik demiş ama öyle değil.
birinci ve en kısa üzergah istanbul-izmit-adapazarı-bilecik-bozüyük-kütahya-afyon-sandıklı-dinar-ısparta(yada burdur mesafe aynı, yalnız ıspartadan gidersen Süleyman Demirel in memleketi olmasından dolayı yol biraz daha torpilli)-antalya. radarlar adapazarı-osmaneli arası(osmaneliye 15 km kala), kütahyaya 15 km kala, afyon a 20 km kala, afyon 15. km çıkışta, sandıklıya 15 km kala, dinar a10 km kala. bildiklerim ve gördüklerim bunlar, sadece osmaneli de yakalandım birkere. yol genelde duble yol.
2. güzergah ist-izmit-bursa-bozüyük-kütahya-afyon-ısparta(yada burdur)-antalya. yalnız bursada radar çok fazlaydı, 20 km de 3 radar vardı. sanırım 90 km daha uzun.
3. güzergah istanbul dan yada gebzeden feribotla topçular yada yalova ya geçip bursadan devam etmek.
ben olsam birinci güzergah derim, şimdiden hayırlı yolculuklar.

Haklısın Rasit abi, ben direkt Bursa üzerinden olan güzergahı tarfi ettim, Adapazarında oturan bir opelci olarak senin verdigin güzergah daha dogrudur :good:

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nida Bey İstanbul'a gelmişte haberimiz yok!!