İstanbul Afyon Uzunyol Bilği

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbul kocaeli adapazarı.oradan pamukova bilecik bozüyük kütahya afyon yolunu izlerseniz en kolay şekilde varırsınız.eskiden yol bozüyüke kadar çok kötüydü şimdi düzelttiler o yolu.ama en son geçtiğimde çalışmalar hala devam ediyordu.sakin kullanımda aşağı yukarı yarım depo yakarak ulaşabilirsiniz.yol da 3-3buçuk saat falan sürecektir...

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teeKin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gidiş geliş iki depo benzin gidermi sizce mustafa sahın kardesım sız daha önce gıtmıssınız nasıl gezılıp görülmesi gereken yerler varmı

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbul kocaeli adapazarı.oradan pamukova bilecik bozüyük kütahya afyon yolunu izlerseniz en kolay şekilde varırsınız.eskiden yol bozüyüke kadar çok kötüydü şimdi düzelttiler o yolu.ama en son geçtiğimde çalışmalar hala devam ediyordu.sakin kullanımda aşağı yukarı yarım depo yakarak ulaşabilirsiniz.yol da 3-3buçuk saat falan sürecektir...

evet bende bu yoldan gittim mantikli bir secim, sade gidis dönüs olarak düsünürsek iki depo benzin yakmaz tabi kullanima görede degisir..

yahya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütün opel severlere ıyı aksamlar nisan ortalarında kısmetse 7 günlüğüne Afyon'a tatil için gidecegim özellikle istanbul afyon arası yol durumu hakkında bilği verebılecek arkadaslarımız varsa sevınırım yanı genelde cok vıraj varmıdır google mapsten baktım üç alternatıf yol gordum birinci resim kara yolu ile körfezi dolasıp afyona ulasıyor.ikinci resim benim tercıh edecegım yol aslında bu eskihisardan arabalı vapur ile karsıya gecıp orhangazı inegöl kütahya afyon'a ulasmak üçüncü resim ise gene eskihisardan gecıp iznik üzerinden afyona ulasıyor siz hangısını tercıh ederdınız hangı yollar daha temız ve genıstır

resim 1 olan en uygun yoldur. benim memleket ısparta/yalvaç her yıl en az 4 defa giderim bu yoldan. Önceden çok zor oluyorda yol çalışmaları falan baya bekliyordum yolda şimdi ise yalvaç'a 6 saatte gidebiliyorum. yollar o kadar güzel olmuşki yalnız bi kaç yerde radar var dikkat et yolun yabancıları radara giriyor çoğunlukla yeni yapılan yolda sabit radarlar var geçen defa gittiğimde kullanımda değildi ama şuan aktif olabilir yeni yapılan yoldaki hız sınırını 90 belirlemişler ama bence o yol 120 olması gerekirdi çok güzel yol çünkü. Yakıt durumuna gelince benim arabam gazlı istanbuldaki evden memleketteki ev yaklaşık 570 km. gibi en son gittiğimde 78 tl'lik gazla gitmiştim. Hatta orada bi 10 km kadar yaptıktan sonra bitti gaz. Eskişehir'den sakın gitme pişman olursun ben bi defa hata yaptım dünüşte oradan geldim o kadar çok viraj varki yolda 90 km. hıza çıktığınız yerler çok nadir. bazı yerler var biraz basabilisiniz (150-170) ama hiç tavsiye etmem. Çok yavaşlatır sizi. bu yol en uygunudur. tabi bu benim düşüncem en son karar sana ait.

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu güzergah güzel gerçekten. Aslında bilecik bozöyük arası berbat bir yoldu ama sanırım oralar tamamen duble yol oldu. Viyadüklerle filan güzel bir yol oldu. Bende iki hafta sonra Eskişehire gideceğim o yol üzerinden tamamen bittikten sonra ilk kez geçeceğim

evet . Eskişehirden - Çorlu/Tekirdağ'a gittim 3 ay önce; 4 saat 45 dk sürdü ortalama hızım 120 diyelim otobanda hep 140 -130 civarı gittim.Otobana kadar hep duble yol: süper olmuş. Eskiden bilecik bayırları ızdıraptı resmen 6 saatten önce varamıyorduk Çorluya

teeKin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakın zamanda bu guzergahları kullanan arkadaslarımız oldumu bir hafta sonra cıkıyorum yola son bır haber varmı

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen yaz datçadan kdz ereğliye gelirken o bilecik yolunda çalışma vardı büyük bir ihtimal bitmiştir ama illallah dedirtti her taraf kamyom gidiş geliş ömrümü yedi bide akşamdı ama şimdi duble yol olduysa süper olmuşturrr