İstanbul Afyon Uzunyol Bilği

teeKin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütün opel severlere ıyı aksamlar nisan ortalarında kısmetse 7 günlüğüne Afyon'a tatil için gidecegim özellikle istanbul afyon arası yol durumu hakkında bilği verebılecek arkadaslarımız varsa sevınırım yanı genelde cok vıraj varmıdır google mapsten baktım üç alternatıf yol gordum birinci resim kara yolu ile körfezi dolasıp afyona ulasıyor.ikinci resim benim tercıh edecegım yol aslında bu eskihisardan arabalı vapur ile karsıya gecıp orhangazı inegöl kütahya afyon'a ulasmak üçüncü resim ise gene eskihisardan gecıp iznik üzerinden afyona ulasıyor siz hangısını tercıh ederdınız hangı yollar daha temız ve genıstır

Ekli dosyalar

• istanbul afyon 1.jpg
    istanbul afyon 1.jpg
    59.3 KB · Görüntüleme: 40
  • istanbul afyon 2.jpg
    istanbul afyon 2.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 30
  • istanbul afyon 3.jpg
    istanbul afyon 3.jpg
    51.9 KB · Görüntüleme: 29

banazlıkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence en iyi güzergah otobandan bilecik çıkışından çıkıp sırasıyla 20 dakika da pamukova daha sonra osmaniye bilecik bozüyük burası pamukovadan 40 dakika bozüyük kütahya arası 30 dakika kütahya afyon arası 1 saatle yolu tamamlarsın yollun sadece bozöyük kütahya arasında inönü de 15 km yol yapımı var diğer yerler duble yol burayı tercih edebilirsin

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence en iyi güzergah otobandan bilecik çıkışından çıkıp sırasıyla 20 dakika da pamukova daha sonra osmaniye bilecik bozüyük burası pamukovadan 40 dakika bozüyük kütahya arası 30 dakika kütahya afyon arası 1 saatle yolu tamamlarsın yollun sadece bozöyük kütahya arasında inönü de 15 km yol yapımı var diğer yerler duble yol burayı tercih edebilirsin

Bu güzergah güzel gerçekten. Aslında bilecik bozöyük arası berbat bir yoldu ama sanırım oralar tamamen duble yol oldu. Viyadüklerle filan güzel bir yol oldu. Bende iki hafta sonra Eskişehire gideceğim o yol üzerinden tamamen bittikten sonra ilk kez geçeceğim

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sen niye eskihisardan karşıya geçmekle uğraşıyosunki serhat abinin dediği yol hem en kısası hemde en hesaplısı pamukovanın oralarda yol çalışması vardı bitti galiba duble yol yapıldı çok güzel oldu bilecik bozüyük arası biras kötü olabilir ama yol güzel fena değil ;) 40 lira eskihisara boşuna verme derim otobüslerde bu güzergahı kullanıyor zaten.

teeKin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Afyona tatil içinmi gidiyorsun. yoksa oramı memleketin. termal otelemi gidiyorsun

banazlıkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepinize tek tek tesekkur ederim eskihisardan gecme sebebim belkı bursada bır mola verırım dıye dusunmustum Serhat arkadasım sizin tarif ettıgınız guzergah birinci resim olması gerekıyor değilmi google mapste 8 saat olarak gözüküyor
http://www.google.com/local?oe=utf8...sspn=9.879051,22.038574&start=0&hl=tr&q=afyon

semih abi benim kamyonlar 15 ton yükle uşak tan bahsettiğim güzegahtan 5 ila 6 saat arasında ben ise şahsi aracımla aynı güzegahı çamlıca gişelerinden çıkış saatimi baz alırsam 4ila 5 saatte alıyorum.

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serhat abi naptın ya 4-5 saatde afyonamı gidiyosun yada uşağamı farketmez gerçide ortalama kaç km yle gidiyosun 150 mi abi :) adapazarı ortalama 140 olsa 1 saat pamukova 20 dakka bilecik 1 saat bozüyük 30 dakka 3 saat oldu bile bide mola bilecik yolu üzerinde sucuk ekmek :) aha yarım saat daha geçti :)

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi sucuk iskender yersin, birde üstüne özdilek alışveriş merkezinde vişneli ekmek kadayıfı yersin.

teeKin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslen memleketim kayseri ama istanbul dogumluyum hayatım hep istanbulda gecti tatil amaçlı gıdıyorum 7 gece kal 5 gece öde kampanya vardı onun için afyon ayrıca linkteki yerlerede bakacagım forumda Afyonlu arkadaslar varsa tavsıyelerını alabılırım genelde arac kullanırken sakınımdır 100 km gectıgım goremezler
Afyona tatil içinmi gidiyorsun. yoksa oramı memleketin. termal otelemi gidiyorsun

http://www.lezzetduragi.net/sehir.php?pl=03