işde görüntü sistemi budur

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında o konuda bir bilgi tazelemesi yapıyım opelin multimedya kiti var orjinalde ve yurtdışında satılıyor ön ekrana bağlanıyor normal kontrolden istediğinizi yapabiliyorsunuz multimedya kutusunu bagaja yerleştiriyorlar davlunbaz içine görünmüyorda yani.. normal kontrollerden teyp den direk film izleyip nete girip her türlü şeyi cid ekranından yapabiliyorsunuz.. ebayda arasıra satılık oluyor..

opel düşük profilli halk otomobilleri yapdığı için sanırım bu tip ürünlerini fazla ön plana çıkarmıyor isteyen olursa zaten ufak bir araştırma yapsa bulur diye düşünüyor herhalde..

neticede çok pahalı şeyler.. bu gün orjinal bir opel multimedya kit yapıyım desen rahat bir 1000 euroyu gözden çıkarmak gerekir herhalde cd70 teyp i cid ekranı multimedya cihazı onların montajı araca tanıtması falan...

o yüzden insanlar ucuz kaliteli iyi yöntemler bulmaya çalışıyor.

peki bu cihazın ismi nedir. 1000 euro bence normal orjinal bişeyse. bugün navitec lere bile 1800 tl gibi fiyat isteniyor. neyse şu cihazın ismini biliyorsanız bir yazında bakalım

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki bu cihazın ismi nedir. 1000 euro bence normal orjinal bişeyse. bugün navitec lere bile 1800 tl gibi fiyat isteniyor. neyse şu cihazın ismini biliyorsanız bir yazında bakalım

multimedya kit diye geçer opel multimedia kit ebayda var arasıra satılığa çıkıyor siyah bir kutudur arabanın arkasına konuluyor teybinize bağlanıyor araca tanıtılıyor o kadar. bu multimedya kitler her marka için vardır bmw dede var mercedes dede var.. fiyatı ben tahmini söyledim daha ucuzda olabilir daha pahalıda olabilir ama ortalama o civarlarda tutar herhalde..

mstf44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
multimedya kit diye geçer opel multimedia kit ebayda var arasıra satılığa çıkıyor siyah bir kutudur arabanın arkasına konuluyor teybinize bağlanıyor araca tanıtılıyor o kadar. bu multimedya kitler her marka için vardır bmw dede var mercedes dede var.. fiyatı ben tahmini söyledim daha ucuzda olabilir daha pahalıda olabilir ama ortalama o civarlarda tutar herhalde..
bence arkadasın anlatmak istedigi senin söyledigin şey deil arkadas orta konsola dvd/vcd oynatabilecegi bi teyp ve ekranın komple olusan bi sistemden bahsedior .. senin bahsettigin şeyi anlayamadım ama eger benim ve arkadasın anlatmak istedigi bişeyse 1 000 euro cok bi para deil yeni astra nın da navigasyon ekstra sı yaklasık 2.200 ytl civarı

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence arkadasın anlatmak istedigi senin söyledigin şey deil arkadas orta konsola dvd/vcd oynatabilecegi bi teyp ve ekranın komple olusan bi sistemden bahsedior .. senin bahsettigin şeyi anlayamadım ama eger benim ve arkadasın anlatmak istedigi bişeyse 1 000 euro cok bi para deil yeni astra nın da navigasyon ekstra sı yaklasık 2.200 ytl civarı

o dediğiniz double din hindistan işi teypler zaten hiç bir aracın orjinal sisteminde olmaz en azından kaliteli markalarda olmaz o sistemin esası orjinali multimedya sistemdir.. yani fabrikasyon orjinalden bahsediyorsak.. aracınızın tamamen orjinal beynine entegre çalışan gene her tür film dvd divx oynatabiliceğiniz navigasyonu olan interneti olan bir sistem.. bunun o hindistan işi teyplerden tek farkı her şeyi orjinal bilgi ekranından yapmanız ve aracınızın beyni software ile ortak çalışması..

bu arada ben multimedya kiti kendiniz yaparsanız o fiyatı verdim eğer gidip siz bir opel servisine ben aracıma multimedya sistem istiyorum orjinalden derseniz o zaman servisin size vericeği fiyat o yukarda yazdığım fiyatın 3 misli tutar..

bireysel yapılan işlerle servise yaptırılan işler arasında her zaman 3-4 misli fiyat farkı olur elmalarla armutları ayırt etmek lazım...

bende bu gün aracıma orjinal nevigasyon takmaya kalksam bir nav 70 teyp bir cid ekran almam lazım birde harita yükletmem lazım.. bunların hepsi 800 tl civarına halledebilirim ebaydan alıp.. ama ben gidip bir servise desem navigasyon istiyorum bana vericekleri fiyat ortalama 2 bin tl civarına gelir o kesin..

Son düzenleme:

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
double dın alcaksanız harward alın cunku harwardın baslıgı cıkıyo

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel olmuş..

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu Çok farKlı yerlere gitmiş Fakat,Bu Oem Olayı herşeyden Once maddiyatla ilgilidir..1500tl ye alt tarafa ekran,3500tlye her yere ekran koyulur derim..Birde bu işlemler Çoğu arkadaşımız tarafından Çok basit olarak görülüyor fakat Çoğu insanın HaLa küülüğünü çıkartıp temizleyi başaramıyor..Bmw audi mercedes range rover gibi araçların üst tarafdaki bilgi ekranı renkli olduğu için inter face sayesinde dvd seyredebilme imkanı sağlanıyor bunuda belirtmek istedim....Herkesin farklı düşüncesi olduğu gibi buda benim düşüncemdi..

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ona gerek yok al şu cihazı olsun bitsin :)
resmin üstüne tıklayın nerde satılıyor bakın :eek:
ustalar bu cihazdan bendede var sorun nav da nav da ayarlara giremiyorsun yani bu özelliği yok nav tuşuna basınca direk haritayı calıştırıyor bir türlü harita yükleyip çalıştıramadım yalnızca elimde nav haritası var bunu kullanıyorum bu cihaza nav yükleyebilecek üstad varmı?

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence de bu ürünler göz hizasında olmalı..şık duruyor ama allah korusun kazaya davet...