işde görüntü sistemi budur

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hep hayalimdeki sistem opelede yakışıcak sistem adam astra gtc ye yapmış çok harika orjinal duruyor..

özellikle çok düşündüğüm bir sistemdi laptop sistemini yapmadan önce ama kafamdaki soru hep bilgi ekranını nereye koyucaz olmuşdu adam çok yaratıcı davranmış hiç aklıma gelmiycek yere koymuş..

şimdi gene bana iş ççıkdı bakalım yaza doğru böyle bir şey yapabilirim laptop falan sistem zaten hazır bir lcd almaya bakar iş :D

pccar1big.jpg

pccar2big.jpg

pccar3big.jpg

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra gtc yede fena yakışmış çok orjinal duruyor sanki fabrika çıkışı gibi hani işi bilmeyen bir adam binse fabrika çıkışı orjinal sanır. tam bmw audi q7 lerdeki multimedya havasını vermiş..

ahmetusta61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.meka-shop.com
ona gerek yok al şu cihazı olsun bitsin :)
resmin üstüne tıklayın nerde satılıyor bakın :eek:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok hocam esas bunlar aşırı eğriti duruyor bence hiç yakıştıramıyorum zaten opele hiç binmemiş biri bile bu double dinlerin orjinal olmadığını anlar birde bunların çalınma ihtimali falanda cabası diğeri orjinal her şeyiyle

Bakın mesela buda bmw nin orjinal multimedyası

bmw_internet.jpg

bu audinin orjinal multimedyası

TV-Activation-Audi-S5.jpg

bu m6

TV-Activation-BMW-M6.jpg

Buda Mercedes

TV-Freischaltung-Mercedes-w221.jpg

Bunları hepsi orjinal multimedya setleri araçların yani öyle sonradan takma falan değil.. yukardaki opelde en az bunlar kadar orjinal duruyor..

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ama muhtemelen opeldeki sadece ekran ve resimde göremediğimiz bir araç pc ye bağlı.
komple bir sistemi yukarıdaki o boşluğa sığdırmak mümkün müdür ki?
güzel olmuş o ayrı.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama muhtemelen opeldeki sadece ekran ve resimde göremediğimiz bir araç pc ye bağlı.
komple bir sistemi yukarıdaki o boşluğa sığdırmak mümkün müdür ki?
güzel olmuş o ayrı.

benim arabayı görmediniz benim arabamın resimlerinin olduğu bir konu var orda ben bu sistemin aynısını yapdım aracımda şu anda laptop var bagajda önde de indash monitörüm var tıkır tıkır da çalışıyor torpidoya falanda gerek yok yani..

ben zamanında çok düşündüm ama o bilgi ekranını koyucak bir yeri bir türlü bulamadım hatta eski konulara bakanlar olursa görücekdir bu mevzuyu çok açdım.. hiç aklıma tavan gelmemişdi tavanada ayrı bir yakışmış..

bilgi ekranını tavana koyarsanız zaten o ön normal bilgi ekranın olduğu yere bizim vectralar için diyorum sanırım 5.5 inçlik kaliteli bir lcd ekran uyar..lcd ninde sadece boardu ani ekranı konulur öyle kabına çerçevesine gerek yok çok güzelde olur..

tek ihtiyaç ikinci alınıcak bir tavan lambası orjinali çıkarıp eve koyucaksınız o ikinciyide kesip kırpıp onun üstünde çalışıcaksınız bilgi ekranını oraya oturtucaksınız bir lcd ekran ön göğse o kadar gerisi ustalık bağlantılar falan bende zaten her şey hazır o konuda bir bağlantı yapmama bile gerek yok.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bahsi gecen tavandaki bilgi sistemi fotosu görünmüyor:(

hatırladıgım kadaryı ile
sükrü abide yapmıstı buna benzer uygulmaa onda ekran sürekli bilgi sistemi görüntülerini veriyor bi tuls yardımıyla baglı olan bilgisayarın görüntüsüne geceiyordu istedigi zman.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şükrününki cid ekrandı sadece böyle değildi zaten opelin orjinal cid ekranının bu tür bir uygulamaya el vericeğini sanmam yada verimli olucağını..

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bu arada araç gtc mi emin miyiz?
easytronic görüyorum da.gtc de var mı ki?

Hakan senin aracın resimlerini hatırlıyorum gibi.En mantıklı sistem bagajda laptop bence de.
Şükrü nün araca uyguladığı ekrana yurtdışından dokunmatik panel yaptırmıştı sanırım.