İrmscher Corsa C Projesi...

burak44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
;) istanbula bi geleydin sana o paraları çıkartırdım;)
ben gelmeyeyim o zaman istanbula :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 03:02 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 03:00 ----------

Araba enfes.. Kazasiz belasiz binin hocam. Renk olsun tasarim olsun cok guzel olmus.
Jant astra h jantimi ? Birde lastik ebatlari kac bana biraz buyuk geldi sanki

evet astra h ama bu aralar corsa c gsi jant arasında karasız kaldım alsam mı diye
ölçütler ise kullanım kılavuzunda alınmıştır.
195-45-16

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
;) istanbula bi geleydin sana o paraları çıkartırdım;)
ben gelmeyeyim o zaman istanbula :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 03:02 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 03:00 ----------

evet astra h ama bu aralar corsa c gsi jant arasında karasız kaldım alsam mı diye
ölçütler ise kullanım kılavuzunda alınmıştır.
195-45-16

Burak bana göre aracında 2 şey eksik dış görüntü anlamında.

1.si arka tampon yan marşipiyerlerden ve ön tampondan yukarda kalıyor. Ona da bi ek yaptırsan bence şahane olur.

2.si ise gsi jantı.Bence düşünme al harika oluyor corsalara...

Maşallah aracın 10 numara çok emeğin var güle güle bin inşallah...

images

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel ve şık uygulamalar olmuş. Ama ön ve yanlar yere yakınken arka tampon altı boş olduğu için çok havada kalmış. Bir de ön lip biraz sırıtıyor sanki. biraz daha kesilip biçilerek tam ön eke denk gelecek şekilde olsa daha mı iyi durur acaba?

çağrı60

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım egzoz uç mu yoksa kazanı ile birlikte mi ?? eğer uç ise senin kazan biraz aşağıda bunu nasıl aşağıya aldın ??

burak44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak bana göre aracında 2 şey eksik dış görüntü anlamında.

1.si arka tampon yan marşipiyerlerden ve ön tampondan yukarda kalıyor. Ona da bi ek yaptırsan bence şahane olur.

2.si ise gsi jantı.Bence düşünme al harika oluyor corsalara...

Maşallah aracın 10 numara çok emeğin var güle güle bin inşallah...

images

Berk sağol teşekkür ederim

gsi jant aldım hatta orta göbekleri vauxhall aldım :) taktırınca resimleri koyacağım.

arkaya bir şey bulamadım aslında irmscher in bir parçasıda yok arka için
fiberden birşey yaptırmam kesinlikle

steinmetz in var ama eksoz da ortada rieger, zender felanda corsa c de o kadar güzel durmuyor

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 11:10 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 11:07 ----------

Güzel ve şık uygulamalar olmuş. Ama ön ve yanlar yere yakınken arka tampon altı boş olduğu için çok havada kalmış. Bir de ön lip biraz sırıtıyor sanki. biraz daha kesilip biçilerek tam ön eke denk gelecek şekilde olsa daha mı iyi durur acaba?

inan uğraştık ama bu kadar şekil verebildik. leon lipi olduğu için birebir olmuyor tabi ama irmscher o kadar çok koruyor ki sökmek istemedim. arabayı biraz alcalttığımda lip o kadar sırıtmayacaktır.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 11:12 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 11:10 ----------

arkadaşım egzoz uç mu yoksa kazanı ile birlikte mi ?? eğer uç ise senin kazan biraz aşağıda bunu nasıl aşağıya aldın ??

çağrı uç değil komple kazanla birlikte irmscher, ondan dolayı aşağıda duruyordur :) benim hiç aşağıda olduğu dikkatimi çekmemişti

burak44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gsi jantların montajını bekliyor :)

birde yan çamurluktaki sinyaller karartıldı ve ön ızgaraya irmscher logo ekledim

attachment.php

attachment.php

Ekli dosyalar

• 1932390_10152208415189255_1670308139_n.jpg
    1932390_10152208415189255_1670308139_n.jpg
    62.2 KB · Görüntüleme: 111
  • 1536610_10152164204124255_1808202074_n.jpg
    1536610_10152164204124255_1808202074_n.jpg
    72.8 KB · Görüntüleme: 106

Mert Pekcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maaşallah gerçekten çok güzel olmuş. konuyu baştan sonuna kadar okudum ve gayet iyi gidiyor.

Son düzenleme:

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lip ile ön ekin uyumu harika olmuş..ben jantlarınıda cok begeniyorum bakalım gsi jantı bu kadar yakışacakmı yoksa dahamı güzel olucak :)

hatta aklıma bir fikir geldi..şimdi ben bu leon lipten alsam kendi lipimle birleştirebilirmiyim acaba ? bu lipleri nasıl monte ediyoruz mesela araca? silikonla falanmı?

lip bu değilmi ?bayada pahalıymış

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-seat-leon-cupra-lip-tum-araclar-orjinal-urun-spoyler-karlik-152214245/detay

burak44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maaşallah gerçekten çok güzel olmuş. konuyu baştan sonuna kadar okudum ve gayet iyi gidiyor.

çok teşekkür ederim

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 22:51 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 22:46 ----------

Hey maşallah yavruya bak :D

sağolun :) şimşek bizim bir tanemizdir. resimdeki beyaz leon tdi ve lacivert 308 vti bizim ama onun yeri çok farklı. o benim vazgeçilmezim

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 23:10 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 22:51 ----------

lip ile ön ekin uyumu harika olmuş..ben jantlarınıda cok begeniyorum bakalım gsi jantı bu kadar yakışacakmı yoksa dahamı güzel olucak :)

hatta aklıma bir fikir geldi..şimdi ben bu leon lipten alsam kendi lipimle birleştirebilirmiyim acaba ? bu lipleri nasıl monte ediyoruz mesela araca? silikonla falanmı?

lip bu değilmi ?bayada pahalıymış

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-seat-leon-cupra-lip-tum-araclar-orjinal-urun-spoyler-karlik-152214245/detay

sağol can. valla bende jant konusunda terettütdeyim onun için jantlarımı satmaktan vazgeçtim.

bir tane daha corsa yapmayı düşünüyorum ama bu sefer steinmetz yapacağım. 1.4comfort arıyorum tek kapı ona göre jantları değerlendireceğim :)

ben lipi akıllı vida ile tutturdum yapıştırma tutmaz. o lipin altından nasıl takabilirsin ki vidayla

sahibindeki ilanda leon lipi çok pahalı serviste ondan ucuzdur