Corsa C - Bodykit Revolution

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
uzun bir aradan sonra... :):)

evet araç orjinal yolda yürümeye karar verdi...
zaten bilen biliyor düşüncelerimi... fazla mod hiçbirzaman tavsiye ettiğim bişey değildi... TÜV'ün de işin içine girmesiyle aracı orjinal üst donanım seviyelerine çıkarma işlemlerimiz devam ediyor...

makyajlı kasa ön arka tamponlarımı aldım... boya işlemleri yapılacak

FK led stoplarda karar kıldık.. (GSI siyah stoplar da gündemdeydi ancak FK ledlerin araca daha çok yakıştığını düşünerek siyah taban led C ye eklendi )

Mam W1 5 kollu jantlarımı çok sevsem de astra H ahtapot jantlarla değiştirme kararı aldık... her ikisi de harika duruyor ama orjinal H jantı ağır basıyor gibi...

GSI maşpiyellere henüz kavuşamadık ancak en kısa zamanda ele geçireceğim :D:D

cosmo - silverline beyaz kadran ebay de uygun bulduğum takdirde alacağım.. bulamadığım için şu an beyaz kadranı PVC bastırıp orjinaldeki ile değiştirerek bunu elde edeceğim..

irmscher spoiler (3k) model aramalarım devam ediyor.. mustafanın elinde varsa (EGEM) temin etmek kolay... ancak satan varsa benimle irtibata geçsin...

içerde ise ekstra olarak cd70navi projemiz var.. uygun fiyatlı bulamadığım için şu an beklemede.. ebay takipteyim.. cd70navi olmazsa burak üzülme senin cdc40 operayı alacağım artık.. ama navi sonuna kadar diretilecek ve uygulanması gereken bir madde bunlar arasında benim için...

ve son olarak irmscher son susturucu...

C me yeni yıl hediyesi olacaklar tamponlar ve FK ledler şimdilik..

güle güle kullan canım benim... :):)

BARIŞ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzun bir aradan sonra... :):)

evet araç orjinal yolda yürümeye karar verdi...
zaten bilen biliyor düşüncelerimi... fazla mod hiçbirzaman tavsiye ettiğim bişey değildi... TÜV'ün de işin içine girmesiyle aracı orjinal üst donanım seviyelerine çıkarma işlemlerimiz devam ediyor...

makyajlı kasa ön arka tamponlarımı aldım... boya işlemleri yapılacak

FK led stoplarda karar kıldık.. (GSI siyah stoplar da gündemdeydi ancak FK ledlerin araca daha çok yakıştığını düşünerek siyah taban led C ye eklendi )

Mam W1 5 kollu jantlarımı çok sevsem de astra H ahtapot jantlarla değiştirme kararı aldık... her ikisi de harika duruyor ama orjinal H jantı ağır basıyor gibi...

GSI maşpiyellere henüz kavuşamadık ancak en kısa zamanda ele geçireceğim :D:D

cosmo - silverline beyaz kadran ebay de uygun bulduğum takdirde alacağım.. bulamadığım için şu an beyaz kadranı PVC bastırıp orjinaldeki ile değiştirerek bunu elde edeceğim..

irmscher spoiler (3k) model aramalarım devam ediyor.. mustafanın elinde varsa (EGEM) temin etmek kolay... ancak satan varsa benimle irtibata geçsin...

içerde ise ekstra olarak cd70navi projemiz var.. uygun fiyatlı bulamadığım için şu an beklemede.. ebay takipteyim.. cd70navi olmazsa burak üzülme senin cdc40 operayı alacağım artık.. ama navi sonuna kadar diretilecek ve uygulanması gereken bir madde bunlar arasında benim için...

ve son olarak irmscher son susturucu...

C me yeni yıl hediyesi olacaklar tamponlar ve FK ledler şimdilik..

güle güle kullan canım benim... :):)

usta sen niye İst'da değilsin yaa :/
çok güzel düşünceler ;)

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
teşekkürler...

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
umut sakın o güzelim jantlarını çıkarıpta astra h jantı takma arabanın bütün havasını bozarsın :=)

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
:D:D bakıcaz selçuk...

bu arada spoiler için araç üzerinden ölçü alarak GSI / SRI spoileri modelledim, bugün köpük strafor olarak CNC de işlenecek, araç üzerinde montaj kontrolunü yaptıktan sonra bir problem yoksa ABS plastik olarak haftasonu spoilerine kavuşacak Corsa Ccim :D:D

bunlar da 3D datalarım :)

gsispoiler.jpg

gsispoiler4.jpg

gsispoiler3.jpg

gsispoiler5.jpg

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler.. bir de şuna bakın... fazla mod- bizi aşar ama çok hoş durmuşş..

widercwc0.jpg

Bu Güzelde İdaalı.Dış Görünümde İdaa Varsa Motorda Bişeyler Olmalı Bence :)

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herşey tamam ok de bencede jantları cıkarma Umut,baska bir jant olsa belkı birşey derdım ama gercekten aracın ustundekı jantlar corsa c ye en yakısan jant modellerınden bırısı bence,çok basarılı.Astra H jantıda guzel durur ama bence MAM lar cok daha guzel,kalsın öylece.

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ok.. jantları oylamaya alalım :D mam w1 ler kalsın diyenler ?? astra h jantı ile değiştir diyenler ?? :D:D

BARIŞ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
değişmasede olabılır aslında