Ipod - USB sorunu

cihan3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende ipod shuffle var ama usb ye takıyorum desteklenmiyor diyor.Az önce servisteydim 2 saat uğraştılar ama olmadı gene.
İnsignia ya taktılar denemek için çalıştı.Astralardaki sistemmi farklı anlayamadım.Benim araca normal usb taktılar oda çalıştı.
Kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim yada önerebileceğiniz bir ürün varmıdır?Aracımda cd500 mevcut

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Ipod - USB sorunu

cihan link' Alıntı:
Arkadaşlar bende ipod shuffle var ama usb ye takıyorum desteklenmiyor diyor.Az önce servisteydim 2 saat uğraştılar ama olmadı gene.
İnsignia ya taktılar denemek için çalıştı.Astralardaki sistemmi farklı anlayamadım.Benim araca normal usb taktılar oda çalıştı.
Kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim yada önerebileceğiniz bir ürün varmıdır?

Bende iphone var takinca ipoddaki sarkilari caliyor. İpod u aux kablosu ile kullanabileceginizi dusunuyorum. Ayrica baska bir astrada deneseydiniz keske insignia yerine.

cihan3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

deneyebileceğimiz başka astra yoktu malesef

Savage1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben denemek için Ipod Touch bağladım, sorun çıkmadı.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astra nın usb girişi destekliyor diye biliyorum iphone u ama c180 vs gibi diğer araçlar usb den iphone u görmüyor

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende iphone var ve bağladığımda çalıştı.  Hangi servise götürdünüz acaba?

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

Yani emin olmamakla birlikte 2 aractaki sistemin ayni olmasi lazim en azindan usb girisleri.

T

Turbo-

Bilgi Girilmemiş

cihan link' Alıntı:
Kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim yada önerebileceğiniz bir ürün varmıdır?Aracımda cd500 mevcut

valla bende ipod iphone hepsnden muzik dinliyebilyrm sorun vardır buyuk bi ihtimal

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim araç usb'den ipod çalıyor ve tüm kontrolleri araç üzerinden yapabiliyorum.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bendede cd400 var
İphone ile usb+aux nereye takarsam caliyor
Hatta usb takarsam sarj da ediyor.