İnternetten reklam görüntüle, para kazan!!!!

_volkan_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
internetten günde birkaç dakikanızı ayırarak birkaç reklam sitesi görüntüleyerek para kazanabilirsiniz. her reklam sayfası görüntülediğinizde $0.01 (1 sent) biriktiriyorsunuz. ve 10 dolara ulaştığınızda hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Ayrıca yaptığınız her üye nekadar kazanırsa sizde okadar kazanıyorsunuz. üyelik için aşağıdaki linkten siteye girip login e tıklamak ve free register dan üye olmazın yeterli sufs ads den reklam sayfalarını açmaya başlayarak para biriktirmeye başlamanız.
Not: Biriktirdiğiniz parayı (en az 10$) paypal gibi bi para aktarım sitesi olan alertpay üzerinden yapıyorsunuz. bence alertpay üyeliğinizi para aktarma aşamasına gelince yapmanız.
Üyelik için: http://bux.to/?r=vgulec
ÖNEMLİ HATIRLATMA: Bende bu siteyi bir arkadaşımdan duydum ve kullanıcısıyım. bu siteyle ilgili kullanıcısı olmaktan öteye giden yasal ve hukuki hiç bir ilişkim yoktur. edindiğim bilgi kadarıyla ilgili sorularınızı yanıtlayabilirim. Teşekkürler

_volkan_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
7 dolar biriktirdim henüz. yabancı forumlarda parayı 15 gün ile 2 ay arasında değişen sürelerde geldiği yazılı yazılar okumuştum.

Son düzenleme:

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
genelde böle şeyler kandırmaca olur ama.. siz kazandınız mı gerçekten?

_volkan_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vay abuş saol maksat muhabbet 7 doları 6 üye ile 2 haftata biriktirdim. ama dediğim gibi üyen nekadar olursa o kadar çabuk birikir. yalan bişi olduğunu anlasak bile kaybedeceğimiz bişi yok sadece günde 3-4 dakikadan olmuş oluruz

Son düzenleme:

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vay abuş saol maksat muhabbet 7 doları 6 üye ile 2 haftata biriktirdim. ama dediğim gibi üyen nekadar olursa o kadar çabuk birikir. yalan bişi olduğunu anlasak bile kaybedeceğimiz bişi yok sadece günde 3-4 dakikadan olmuş oluruz

ewt haklısın sadece 3 4 dakka.. bi kere bi arkadaş bahsetmişti başka bi siteden.. ona üye olmak için bide 10 dolar yatırıomuşsun başta.. yani onda kayıp daha çok.. işin sahibinin altında ferrari varmış , bizim arkadaşta onlara aldanıp bu işte hakkaten para var falan deip beni üye yapmak için ısrar etmişti, kıramadığım için ok demiştim ama sonra olmadım üye:)
yani 3 4 olduktan sonra sorun yok.. eğer gerçekten para kazanırsan söle usta merak ediorum gerçek olabilir mi.. yani eline parayı alırsan

_volkan_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zetan para alırsam kesin söylicem herkeze şu an 8 doların üstünde bakalım dediğim gibi cepten çıkan bişi yok günde 3 - 4 dakka dan başka.

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arkadaş aldı 10 dolar onlada rapid premium aldı :) ama 2 ayda 10 dolar ve bir program var açık bırakıyor program tıklıyor gibi gösteriyor..karışık olaylar yani :)