internette yedek parça siparişi

kuartim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar merhanaba ben ayvalıkta yasıyorum opel 1,4 astra aracımın bazı parcalara ıhtıyacım var bunları ınternetten getırmek ıstıyorum , fakat guvendığım tanıdığım bır parcacı yok sızın tecrubenız vardır guvenebıleceğim bır sıte adresı varmı ıyı gunler...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Üstadım parça bir şekilde gelmesine gelirde bu kodlar filan var işte motor numarası filan gibi işte o kısım biraz sıkıntılı bana göre.

ziza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onlineyedekparca.com var bi kaç alışverişim oldu sıkıntı cıkmadı whatsapptan parca resmini falanda gönderiyosun sorun cıkmamıştı

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben görmeden, ustanın onayını almadan ezbere yedek parça almam, alınmasına da karşıyım. Alınan malzeme yağ, antifriz veya ampul gibi şeyler değil ki :(

mmmddd66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben genelikle internetten alışveriş yaparım. Alacağım parçanın orjinali yan sanayisi fiyat karşılaştırmasını, hatta yurt dışı fiyatını araştırır cebime hangisi uygunsa onu alırım. Elimden geldiğince kendim takar kendim yaparım. küçük yerde yaşıyorsan bir iki parçacının eline düştümü öpüyorlar valla. Mesela 2 gün önce internette LPG enjektörü ve Regülatör-filtreyi 165 aldım. Burdaki parçacıda bir enjektöre 200 çekti. Gerisini siz düşünün. Birde orjinal parça isteyince bunun orjinali üretilmiyor deyip elindeki malı satmaya çalışıyorlar.
Motor kodunu biliyorsan (örn:z16xe z14xe gibi) tüm parçalarını internetten rahatlıkla hemde daha ucuza alabilirsin. orjinal-yan sanayiye dikkat ederek.