Intelli link cd 600 usb'den android telefon bağlama sorunu

Borte

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar, başlıktan da anlaşılacağı üzere android telefonumu CD600' e bağlama da sorun yaşıyorum ve bu sorun sadece benim telefonumda yaşanıyor. Telefonumu usb den sisteme bağladığımda telefonumdan bağlantı türünü seçmemi istiyor ve bende yığın depolama aygıtı olarak seçiyorum. ancak sistem telefonumu görür görmez windows wista ablemi ekrana geliyor ve endeksleniyor yazısı karşıma çıkıyor. ilk yaptığımda böyle baya bir bekledim hani çok dosya olduğu için uzun sürüyordur belki diye düşündüm. baktım ekran bu şekilde kalıyor, telefonumu çıkardım usb belleği taktım ama bu sefer usb bellek içinde aynı sorun meydana geldi. ne yaptıysam usb belleği kullanamadım. kontağı kapattım açtım yine olmadı. bozuldu diye düşündüm ama arabayı kapatıp ertesi gün gittiğimde düzeldi. ancak farkettim ki ben ne zaman telefonumu usb den bağlasam müzik sistemi telefonumdaki dosyları görmüyor ve kendinden geçiyor ta ki bir iki saat kontağı kapatana kadar. telefonumda virüs olabileceğini düşündüm ve formatladım gittim hemen arabada denedim baktım ki 10 saniyede telefonu tanıdı. bu sevinçle progralarımı yükledim müziklerimi attım. ancak müzikleri attıktan ve programları yükledikten sonra tekrardan aynı sorun meydana geldi. bir daha telefonu formatladım yine tanıdı. bu sefer programları teker teker kurdum ilk programda sorun çıkmadı ikinci olarak whatsappı kurdum ama kurar kurmaz aynı sorunla karşılaştım. başka telefonlarıda bağladım ancak sorun bir tek bende çıkıyor maalesef. şimdi sizden ricam aramızda bu sorunla karşılaşıp çözebilen ya da bilgisi olan arkadaşlardan bana yardım etmesi. şimdiden teşekkürler selamlar.

esram30

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
telefonun hafızasından kaynaklanıyor diye düşünüyorum. sonuçta bu cihazların maks bir bellek okuma miktarı var