Insignia 2.ci ele düştü

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanın büyüsünden etrafına bakmadım bile :) Dolayısıyla anlayamadık. Helal olsun bu ilan sahibine :) ne diyelim..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ilan gerçekmi sahtemi bilmem ama niye biri durup dururken böyle bri şey yapsın çok anlamsız geliyor bana

hadi yapdı diyelim niye telefonlarını koysun fake ilan koyucak olsa telefonlarını gizlerdi yada fake telefon koyardı arkadaş aramış adamda çıkmış tele sonuçda bence ilan gerçek

resimlere gelince arkadaşlar temsili resim diye bir olay var bende çok ürün sattım sahibindende ürünün resmi yokdu elimde ürünün sitesinden yada ordan burdan resimler koyuyordum sahibinden de zaten temsili resimlerde t harfi çıkıyor resimlerin üstünde ama sahibinden bu resimleri adamın gerçek arabası sanmışlar herhalde t harfi koymamış..

cemergin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatı 120.000 tl mi gerçekten? gerçek fiyatı buysa opelin işi zor..

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D:D

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kriz insanlara neler yaptırıyor işte kanıtı. Adam stok tutmak istemeyen bi galerici sanırım. Insignia yeni çıktı, piyasası oluşmadı diye, opel den filo indirimli alıp, 3-4000 lira kar edicek anlaşılan.
Bu dediğimi bilgisayar ve elektronik sektöründe çok fazla tacir yapıyor. Sıfır stokla %2-3 kar için temsili resimle ilan veriyorlar, satış gerçekleşincede malı 1. elden alıp devrediyorlar.

golgeldusler_33

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir arayın bakalım.acaba kapora isteyecekmi.bence üçkağıt var bu işte