İnsanımızın beyaz ve gri renk hastalığı...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alttaki biraz zor bulunur da, üstteki bildiğin impala :D Afyonda pembesi var, Bilecik'te beyaz ve gökmavisivar, 9-13 bin arası bulunur macunsuz :D

Bedri Baki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyaz benim de vazgeçilmezimdir. Vectra C'ye sırf beyaz olduğu için 1-2 bin tl fazladan verdim. hiçbir pişmanlığım da yok. Dedikleri gibi 2 ay yıkamasam bile kiri hiç belli etmiyor. Ayrıca bana göre siyah renk arabaya ağırlık katıyor, beyaz renk sportiflik ve gençlik katıyor. Ben siyah rengi biraz daha yaşlı arabası görüyorum. Dikkat edilirse bmw,mercedes,vw,audi vs.. son zamanlardaki arabalarını beyaz renk üretiyor. Ayrıca sıcak iklimlerde siyah araba çok zor oluyor,araba yanıyor resmen. Ben aslen izmir'liyim, mardin'de öğretmenlik yapıyorum her iki şehrin sıcağında da beyaz vazgeçilmezimdir.

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 sene önce deli gibi siyah astra g hb bakıyordum. Bakarken denk gelmişti kırmızı astra g ler nasıl daha ucuz :dil:

Griler pahalı siyah veya fume lacivert vs az daha ucuz ama kırmızı bariz ucuz. Sokakta denk geldi spor modifiye yoksa araba hiç bakılacak gibi değil :)

Bende siyah temiz bulamamış mavi almıştım. Araca ne gidiyosa onu alırım abi. Kırmızı ferrariye gidiyo ve sarı. Ama astra g ye gitmiyo işte. :rakir: