İnsanımızın beyaz ve gri renk hastalığı...

buca92

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende araba alcakken herkes beyaz gri falan dedi gittim 97 bin de breeze mavi aldım arabayı kapının önüne koyunca beyaz gri diyenlerin heps iağzı açık arabaya bakıyolardı :D

Ekli dosyalar

• Fotoğraf0209.jpg
    Fotoğraf0209.jpg
    94.2 KB · Görüntüleme: 24

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her renk her kasaya güzel gidecek diye bir şey yok tabi.
Beyazın temizlik kolaylığı bir yana aracı geniş gösterdiğini de düşünüyorum.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araç profil resmindeki mavi renk ve her araçta olmadığı için seviyorum. Özellikle gri renkten bıktım nereye dönsem hep gri. Araç kasasına göre gidecek renkler belli aslında.

Yuvarlak hatlı araçlara opak daha iyi gidiyor, mesela :Astra J, Skoda Super B
Köşeli hatlı araçlara metalik daha iyi, mesela :Vw jetta, Astra H kasa gibi....

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyaz, gri araç kullanıcıları dışındaki sürücüler kendi araçlarının renginin herkeste olmadığından dolayı bi hayli memnun.

Farklı olmak güzeldir! :D

Dipnot: Geçen hafta peder beyin Toros ile gezintiye çıktım, biyere parkettim. Döndüğümde anahtar kapıya girmiyordu. Meğerse yanlış arabaya zorluyormuşum :D Renkli (beyaz,gri dışı) arabanın güzel yanı bu, direkt buluyorsunuz :D

buca92

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyaz, gri araç kullanıcıları dışındaki sürücüler kendi araçlarının renginin herkeste olmadığından dolayı bi hayli memnun.

Farklı olmak güzeldir! :D

Dipnot: Geçen hafta peder beyin Toros ile gezintiye çıktım, biyere parkettim. Döndüğümde anahtar kapıya girmiyordu. Meğerse yanlış arabaya zorluyormuşum :D Renkli (beyaz,gri dışı) arabanın güzel yanı bu, direkt buluyorsunuz :D

aynen usta farklı olmak güzeldir :D

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bu konuda hassasım benımde beyaz ve grı dısı hastalıgım var unom petrol yesılıydı sahınım akdenız mavısı berlıngom kul grı bı vectra geldı oda alacalı beyaz heryer beyaza yakın on sag camurlugun renkı kırlı beyaz

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
valla benım astra f ım bordo kı rengınıde cok seveım ama mobılyacıların yogun oldugu bolgede ıs yerım oldugu ıcın adeta boyanın anası aglıyor ustu hemen tozo luyor polyester oluyor ve renklı aracta gunes yanıgı uzun vadede daha erken oluyor o yuzden ıkıncı aracımı beyaz aldım yoksa beyaz ve grı cok ahım sahım bı renk deıl

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maalesef koyu renkli araçların en büyük düşmanı güneş yanığı :(

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önceki arabam giriydi şimdiki beyaz...
Maalesef ikisinde de renk seçme şansım olmadı. Son aracımda renk şansım olsaydı ilk sroduğum renk sarı olmuştu :) Sonra kırmızı :)
Siyah aba gerçekten zor oluyordu. Günde iki defa yıkattığımı biliyorum. :) yıkatıyorum cirlop kahvaltıya eve çıkıyorum iniyorum toz :)

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Beyaz gibisi yok. Çizik belli etmiyor,aracımı 1 aydır yıkatmıyorum rengi matlaştı geçen yağmur yağdı elimi bile sürmeden ışıl ışıl oldu, bakımı kolay. Koyu aracı olanın kapalı garajı olucak başka çaresi yok

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi