İnsanımızın beyaz ve gri renk hastalığı...

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gider mercedes alırsın milletin ağzı yine durmaz abi
avantgarde niye almadın derler :D ula buda mercedes işte aynı yok kusur bulcak ya

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Canerin araba kırmızı ve yürüme engelli sürünen 3k corsa(baya basıktı diye hatırlıyorum ama bi tarafımdan uydurmamışımdır inşallah :D ), geçen sene resmini görmüştüm jantlar falan spor duruyo(bunu da mı uyduruyorum yoksa aman tanrım :D) :D

Yok yani forumda herkesin arabasının rengi normal, benimkini ne yapayım bilmiyorum ki, gelen geçen b*k gibi renk diyo :D Hani ikna etmem için arabayı yeni yıkamış olmam ve gün batımı olması lazım, bir patlıcan moru var rengin içinde biliyorum ben hahahaha

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
60601_10202099960045490_399793343_n.jpg

Bir daha araba alsam yine farklı renkler arardım Astra da metro maviydi sıradan renkleri sevmiyorum :)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen...sıradışı tüm renkler benlik,çift renk olabilir,farklı jant renkleri...
Okadar bet geldiki bu renklerden,mor,yeşil,uçuk maviler,metalikler,eloksallar,florasanlar...
renk güzeldir ya !
İnsanımız alışacak :)

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insanın kendisinin hoşuna gidiyosa problem yok ama titiz bir insan için koyu renk araç sıkıntı çabuk kirleniyor.Siyah araçlara bakınca benim çok hoşuma gidiyor fakat kendi aracım siyah olunca pekte hoşuma gitmemişti :D Birde 1 parçaya boya yaptırsan boyanan yer simsiyah göze batıyor,beyazda o kadar göze batmıyor :) Tabiykide mantık olarak gidipte beyaz diye 200binde araç almak doğru değil,gerçi km fazla olsa bile temizlik önemli hor kullanılmamış ise iyidir :)

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi ara aileye sinirlenip arabayı satışa çıkardım. 5 kişi aradı, 4 tanesi "gri yada beyaz olaydı iyiydi, siyah olması değerini 1000 tl düşürür" dedi. diğeri renge önem vermiyodu, istediğim fiyatıda vermisti ama satmaktan vazgectim.

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aslında renk konusu genel olarak muhafazakar toplum olmamız nedeniyle böyle. Beyaz, gri, siyah, pastel renkler vs...

Önceki 3 aracımız da gri idi, özellikle son aracımız olan Yaris'te 3 ay bekleyip kırmızı aldık.

Gerçi sonra da bir baktım sokaktaki her 3 yeni Yaris'ten ikisi kırmızı :D

Bugün renk seçecek olsam Mavi, Türkuaz vs gibi renklere yönelirim.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her araca ayrı yakışan renkler var bencede.
a4'lere bakıyorum 1.seçeneğimiz siyah ikinci seçeneğimiz beyaz. ki babamın takıntısıdır siyahı sevmez ama oda diyor audiye yakışıyor diye. :D
bunun haricinde accent vardı millenium kasa diye geçenlerden beyaz gri tutulmasına rağmen gidip sarımsı rengi var altın rengi gibi onu almıştık çok yakıştığınıda söyleyenler bir hayli fazlaydı hatta renginden dolayı ilana koyduk 5 günde gitti araba :D
ama opel arabasına gri tonlar ve beyaz renk yakışıyor. astra j kasaya siyah kırmızıda yakışıyor. insginiayada beyaz renk ayrı bir hava katıyor tüm hatlarını belli ediyor. ama gümüş grinin yakışmadığı araç yoktur sanırım. işin özü aslında genelde araca yakışan renkler ve bakımı kolay renkler seçiliyor.
siyah araba aldığımızda aynı zamanda psikologdan randevuda alacağım :)