Ingiliz ve türklerin farki

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet acayip şekilde duyarlı insanlar ama şunu çok iyi bilirim

otobüs durağında sabah 9a çeyrek kala hep aynı insanlar hep aynı yüzler vardı ve kimse kimseye merhaba demiyor birinin kulağında müzik birinin elinde kitap ama otobüse bindiğimde hep aynı noktada yaşlı bisikletli kadın ben böyle bir program görmedim.

biz haftaya olan programımız yapamamazken ingilizler seneye ne yapacaklarını program edip tatilini daha ucuza getirebilmekte.

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biz yapalım o işi.Gözüne kestirdiklerine anında bir tutanak, görevi ihmalden uyarı ya da kınama.Arkasındanda sudan bir sebeple meslekten men.E hadi :)

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hatırlarsanız geçen yıl ingiltere karıştı bir bakanın konutunun sanırım temizlik masrafını devlete ödetmesi sonucu.Küçük bir meblağ..Bu olay kanuni idi fakat etik değildi onlar açısından.Adamı istifa ettirdiler.Türkiyede bunları görmek imkansız,gemiler gemicikler,eşe dosta satılan gazeteler televizyonlar,ihaleler,yolsuzluklar vs vs vs..Uzar gider..Ülkemizde fakir bir siyasetçi yada bırak fakiri orta halli bir siyasetçi tanıyan varmı?
Artık insan hakları açısından bir çok şeyi aşmış avrupa ülkeleri.Türkiyenin o seviyeye gelmesi nerden baksan 100 seneyi aşar.Ama ümitliyim çok zeki,bilgili,iyi eğitim alan,herşeyin farkında bir nesil yetişiyor.Bundan sonraki kuşakların bizlerden çok farklı olacağı kesin.Ülkemiz ve geleceğimiz için en hayırlısı ne ise o olsun..

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz koyun gibi millet olduğumuzdan bizde bunların olması imkansız. metrobüse zam yaptılar 1 hafta eylem bankoların üstünden atlamalar yine kuzu kuzu biniyoruz çünkü mecburuz.