İnanılmaz faydalı bir forum

murathoca42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese selam.
1980 Konya doğumluyum. 8 yıllık öğretmenim. Muş/Malazgirt, Konya/Karatay'da görev yaptım. 3 yıldır da Kahramanmaraş'ın Afşin İlçesinde Yatılı İlköğretim Bölge Okulu'nda görev yapıyorum. Daha önce araç yolda kalasıya kadar binen, zorda kalmadıkça ustaya gitmeyen hatta neredeyse bir kez bile eline bez alıp arabasını silmeyen biriydim. Yeni okulum yerleşim biriminden biraz uzakta ve lojmanımız da okulun bahçesi içerisinde olduğundan burada kendi dünyamızı kurduk. Tabi ki kurduğumuz dünyanın en büyük eğlencesi de arabalarımız oldu. Neredeyse tüm hafta sonlarımızı araçlarımızla ilgilenerek geçiriyoruz ve arabamla ilgilenmekten büyük keyif alıyorum. Tabi bu keyifteki en büyük pay sahibi Opel. 6 yıl içesirisinde BMW,Tofaş,Clio ve Mazda gibi araçları kullandım ama en büyük keyfi B kasa Vectra'dan aldım. En büyük hatayı 2000 model B kasa 2.0 Cd aracımı satıp 2006 model C Makyajlı kasa almakla yaptım diye düşünüyorum.Zaten pişman olup sattım ve 1997 B kasa 2.0 Cd aldım.Malesef biraz hız tutkunu bir insanım,ve B kasa vectranın haricinde hiçbir araçla da rahat rahat 245 ile radara girilmiyor:(. daha doğrusu yavaş gidince dikkatim darmadağın oluyor. Zaten tek kazamı da 15 km hızla giderken yaptım (yavaş gidince mağazaların vitrinleri net bir şekilde görülebiliyor:D).Allah başka kaza bela vermez inşaallah kimseye. Forumu bir kaç aydır takip ediyorum ve inanılmaz bilgi yüklü, ayrıca çok duyarlı,yardımsever ve sabırlı insanlarla dolu. Katkıda bulunan herkese çok teşekkür ediyorum. Herkese saygılar.

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldin meslektaşım ama hız konusunda dikkatli olun derim zira o hızda meydana gelebilecek bir olayı düşünmek bile istemiyorum...

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
ogretmenim hos gelmissin yorumlarina bende katiliyorum forum hakkinda, ama Trafik Derslerine girmeni isterim, hiz tutkusu iyi degil, kimsenin aci haberlerini almak istemeyiz.

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz hocam aman aramızda genç arkadaşlar var hız konusunda iyi örnek olalım lütfen.

mustafa17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz.Aman hız konusunda dikkatli olalım her zaman derim 100 den sonrası tehlike.

b_e_s_t_7_9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz hocam şimdiden iyi forumlar

opelmi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz.