İlk Yıkamada, Yıkmacı Hatasıyla Oluşan Çizik Hakkında

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Sağlık olsun, benimde aynı tarz sorunlarım oldu üstelik benimki mineral siyah o yüzden. Artık sallamıyorum bu kışı atlatayım güzel bir pasta cila seramik yaptıracağım. :LOL: Çünkü hakikaten sakınılan mala daha cok zara geliyor.. Sizin araca sağlam Detailing firmaları var ama istanbulda benim bildiklerim o yüzden yüz yüze bir kaç yeri araştırın izmirde sormanızda fayda var.Allah kazalardan belalardan korusun dert etmeyin çözülecek şeyler.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bune yahu..Tuvalet fırcasıylamı yakamışlar...Bukadar istesen zor zarar verirsin....Cam çiziği bence bu cam çeksilin demiri ile olmuştur...Bazı detailing dükkanları cam çizikleri içinde uygulama yapıyor ama kaportada olduğu gibi burdada çiziğin derinliği önemli..Geçmiş olsun..

• Beğen
Tepkiler: omeroz ve Ersin_35

monsieur

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bence yıkadıkları şeyden daha çok kuruladıkları bez ile ilgili oluşan dairesel çizikler. şahsen ben de yıkamaya vereceğime kirli kalsın daha iyi mantığında bir insanım. geçmiş olsun umarım uygun fiyata bir detail firması çözer işinizi

• Beğen
Tepkiler: Ersin_35

Ersin_35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. aşındırıcılar ile çiziği gideren yerler belki cam için de aynı işlemi yapabilirler. detailing firmalarıyla görüşmenizde fayda var.
Sagolun. Evet yapan yerler varmış sanırım özellikle silecek izlerini gideriyorlarmis ama benim çizik içeriden nasıl olur görüşmek gerek.

Ersin_35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sağlık olsun, benimde aynı tarz sorunlarım oldu üstelik benimki mineral siyah o yüzden. Artık sallamıyorum bu kışı atlatayım güzel bir pasta cila seramik yaptıracağım. :LOL: Çünkü hakikaten sakınılan mala daha cok zara geliyor.. Sizin araca sağlam Detailing firmaları var ama istanbulda benim bildiklerim o yüzden yüz yüze bir kaç yeri araştırın izmirde sormanızda fayda var.Allah kazalardan belalardan korusun dert etmeyin çözülecek şeyler
Aldığım günün ertesi günü kapıda vuruk sonra bir düğünde tampon cizigi en son bu. Arabayı aalırken dedim ki kıllık yapmayacağım gercekten yapmıyorum da ama mıknatıs gibi çekiyorum.

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

Ersin_35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bune yahu..Tuvalet fırcasıylamı yakamışlar...Bukadar istesen zor zarar verirsin....Cam çiziği bence bu cam çeksilin demiri ile olmuştur...Bazı detailing dükkanları cam çizikleri içinde uygulama yapıyor ama kaportada olduğu gibi burdada çiziğin derinliği önemli..Geçmiş olsun..
Hanım bunlar tel fırça ile mi yikadilar dedi gördüğünde. Üstadım Sağolun. İnşallah giderilir gitmesede kaderimize razı olacağız

Ersin_35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bence yıkadıkları şeyden daha çok kuruladıkları bez ile ilgili oluşan dairesel çizikler. şahsen ben de yıkamaya vereceğime kirli kalsın daha iyi mantığında bir insanım. geçmiş olsun umarım uygun fiyata bir detail firması çözer işinizi
Sağolun. Bizde arkadaşlar ile o düşüncedeyiz. Internette de o şekilde şeyler okudum. Kurulama bezi ozellikle mikrofiber olanlar kirli oldugunda cok çiziyormuş. Bundan sonra ya kendim yıkarım yada pis kalsın.

garbis

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun. Başınıza gelenler gerçekten üzücü. Size 2 adres tavsiye edeceğim. Bu arkadaşlar gerçekten konularında uzmanlar. İletişim Bilgilerini instagramdan bulurusunuz.

1) Detailing Point Batu

2) Hardcore Garage Cem

• Beğen
Tepkiler: Ersin_35

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Aldığım günün ertesi günü kapıda vuruk sonra bir düğünde tampon cizigi en son bu. Arabayı aalırken dedim ki kıllık yapmayacağım gercekten yapmıyorum da ama mıknatıs gibi çekiyorum.
Geçmiş olsun :) tekrardan bende ufaktan çöp konteynırına sürttüm. Bizim hanımda öyle arkadaş, nokta çizik olunca bana diyorsun dikkat et diye kendin sürtmüşssün diyor. Abi hanımlar zeki ya :D . En sıkıntılı olay fırça ve koltuk olayı hasta oluyorum. Hadi diyelim ki fırça sürdün eyvallah da ulan topu topu 50 mt ileri geri oynatmak için koltuğun bütün ayarını bozuyor varya.. yani o yüzden keşke bahçeli evimiz olsada kendimiz yıkasak :LOL:

Ersin_35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Tanıdığım olan oto boyaciya israrim ile yıkamacı pasta cila ücretini ödeyecek. En azından para çıkmadan yapılacak. Cam konusunda ise detailing firmalarına soracağım.

• Beğen
Tepkiler: Cemil ve Meteefe