İlk çalıştırmada gelen ses

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar motor soğukken ilk çalıştırmada bir yada iki saniye kadar bir ses gelip sonra kayboluyor. Sesin tarifi zor oluyor ama şöyle yazayım
Sanki motorda yağ yokmuş gibi bi ses.
Yağ yokken nasıl ses geliyor onu da bilmiyorum ama biraz çatırtılı gibi bir ses. Bu ne olabilir?

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim ilk çalıştırmada motor sesli çalışıyor ve benzinde rölanti yuksek oluyor neden dir ?

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi çok kısa sürüyor aslında denk getirip bi video kayıt yapsam daha anlaşılır olacak. L"

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Abi çok kısa sürüyor aslında denk getirip bi video kayıt yapsam daha anlaşılır olacak. L"

En azından sesin neye benzediğini diğer arkadaşlar da duymuş olurlar. Şahsen ben artık o kadar motorun sesini dinlemiyorum çünkü dinledikçe garip sesler duymaya başlıyorum.

Astrask55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mustafa O7 araç sogukken ilk çalıştığı nda rölanti 1000-1500 devir arası ise bu normal ama sicakken bile benzinde rölanti yüksek ise rölanti duzenleyiciden tutta elektrik kablolarının biribirne temas etmesinden bile yüksek olduğunu gordum rolantinin

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mustafa O7 araç sogukken ilk çalıştığı nda rölanti 1000-1500 devir arası ise bu normal ama sicakken bile benzinde rölanti yüksek ise rölanti duzenleyiciden tutta elektrik kablolarının biribirne temas etmesinden bile yüksek olduğunu gordum rolantinin
Valla hocam bugün elektrikçi usta motor kötü çalışma durumu var dedi avanssız çalışıyor dedi. Başka araçlara göre hakkaten yüksek sesle çalışıyor. Tekleme sorunu var araçta kimisi conta diyor kimisi borularda basınç olması normal diyor opel garage gittim kapak değiştirmeye 1300 lira dedi dedim helal olsun övdükleri opel garage iyiymiş.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Astrask55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tekleme sorunu buji buji kablosu bobin hava filtresi yakıt filtresi. Enjektörler bunlarla ilgilidir genelde 2.viteste yapıyor ve kısa sürüyor ise