ilan verdim arayan yok :(

erhan41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
reklam olsun diye yazmıyorum yardımcı olursanız sevinirim.astra 2001 elegance otomatik vites aracım 3 haftalık ilanı henüz arayan yok.çok fazla aciliyetim yok ama arayan bile olmayınca iyice karamsar olmaya başladım. fiyat çok yuksek değil 21-22 bin aralığında.sizce araç satışı için ölü bir döneme mi denk geldim normal mi bu durum .. bu arada emsal ilanların fiyatlarından yüksek değil.

km : 180 bin
tek parça değişen arka kapı
kaput , tavan , bagaj kapağı orjinal boyasız
renk : füme

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 01:23 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 01:19 ----------

yer istanbul

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Öyle değil de aracınızın fiyatı ölü soyucuların listesine girmediği için arayan soran yok. Ya değilse fiyat ölü soyucuların işine gelse emin olun telefon susmaz.

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
bence fiyatı yüksek kalmış olabilir, bir araba değerinde satılırsa ilan sitesinde 1 hafta içinde haraket olur geçtiyse değerinde değildir.

erhan41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ölücüler artık mesaj atmaya başlamış sanırım :) 4-5 kişi 19-20 bin civarından teklif verdi. ciddi olan arar sonuçta. pazarlık payı olduğunu düşünürsek aracın rakamı normal.benden yüksek yazan çok.ayrıca görünümü falan diri , temiz aracın

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 01:39 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 01:38 ----------

modeli düşük diye olabilir mi ? 2015 te 14 yaşına giriyor kereta :)

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatı bence çok iyi komşum heryeri dökülmüş fiat bravoya 2001 model 200bin civarı 18 bin teklif ettiler vermedi.satsam başka otomatik araba bulamam diyor. bence büyük hata yaptı ama fiat bravo gibi bir arabaya ayrıca tek kapı o fiyat veriliyorsa otomatik elegance astraya sonuna kadar verilir

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir arkadaşım BORA'sını satıyor. Araç çok güzel ve çok temiz. Hepsi orijinal ekipmanlarla donatılmış ve bi-xenon farlı. vb. vb.

Aracını, OPEL'in sıfır faiz kampanyasından yararlanıp Astra J almak için satıyor ama akıl almaz bir biçimde kimse aramıyor.

Birkaç araca daha şahidim aynı bu şekilde. Sıfır araçların cazip kampanyalarının da etkisiyle2. el piyasası çok ama çok durgun.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sıfırda yıl sonu kampamyaları başladı. 2. El durgunlaşabilir.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ya arkadaşlar konu dışı ama bir söz vardır elin eskisini kendime yeni yapacak isem kendi eskimin nesi var?

Şimdi elinde 20 bin olan kişi bankadan filan uğraşmadan gider 3 yıl ödemeli sıfır jiletininden çıkmamış araç alır ;)

Eski alıp ta başına belamı edecek?

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
15-25 bin tl bütçesi olan için araç almak zordur.
elindeki birikimi kimse 15 yaşında ne tür sorunları olacağı belli olmayan bir araca vermek istemez.
ancak fiyatın cazip olması bu durumu değiştirir.
ve maalesef herkesin 2.el kullanılmış arabası malı vs nedense çok kıymetli.

not:konu sahibi arkadaşa özel değil bu yazdığım.

kRm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 model Astra G CD 103000km değişensiz 3-4 parça boyalıydı. 2012 de 17000 e sattım ki şu zamanda 15 yaşında 180000km de bi arabaya 20-21 vermem vereni de anlamam.