İki Evlat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BU ÜLKEYİ ÇEKEMİYEN ÇOOOOOKKKK DEVLET VAR....

aynen abi acayip bi kuyruk acısı var yabancıların eskiden kalma Osmanlıdan bide iyi olan heryerde çekilmiyo gerek aile yapısı gerekse kültür geçmiş olarak dünya da ki en iyi ülke Türkiye bunu ben bir Türk olarak söylüyorum diğer milletlerden insanlarda aynısını söylüyor

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu ne güzel sünmüş ordan oraya maraş dondurması gibi yaww:):).

ismail_budak kimsenin işine gelmemesiyle bir alakası yoktur ugraşmak istemiyorlar zaman kaybısın ama halâ kendini haklı görüyorsan gel başka bir yerde başka bir forumda acık acık tartışalım hiiiç sorun degil ama saygı cercevesi içinde;)

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
niye ugraşmak istemiyolar açıklayacak bi şeyleri yok çünkü herşey ortada verin bakalım sizde bunun hesabını o zaman...evet dogru bu konuların yeri bu forum deil the one sizi başka forumlara yönlendirdi bu konu hakkında...ama siz ısrarla yeni yeni konular açıp burda siyaset yapıyorsunuz...eger çok istiyorsanız yok biz opelim.net te siyaset yapmak istiyoruz diyosanız...istek ve tavsiyelerinize yazın sizin için opelim.net/siyaset diye bi forum kursunlar orayada isteyen girer isteyen girmez...ama burda bunları konuşamazsınız...

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
06- Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.tekrar hatırlatımayrıca yönetim bu konuyu hiç görmedimi acaba...neden bu konunun halen açık kalmasına ve yorum yazılmasına izin veriyor onuda anlamış deilim

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
susamamayı yaşa veriyorum oluyo böyle şeyler yavaş yavaş anlayacak...

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizin yaşınız çok büyük o yüzdenmi anlayamıyosunuz bazı şeyleri neden ısarla hala bu forum üzerinden siyaset yapıyorsunuz yaşınız büyük oldugu içinmi.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizin yaşınız çok büyük o yüzdenmi anlayamıyosunuz bazı şeyleri neden ısarla hala bu forum üzerinden siyaset yapıyorsunuz yaşınız büyük oldugu içinmi.

evet ben anlamıyorum anlattığın için sağol
bunları bilgisayarına kaydet ve tavrını 4-5 sene sonra yeniden incele aynı şekildemi davranacaksın kendin gör selametle...

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yönetimden bu konununda kilitlenerek diger konuların kilitlenmesine ragmen halen bu forum üzerinden siyaset yapan arkadaşların uyarı almasını istiyorum...demekki konuyu kilitlemek işe yaramıyor farklı farklı konular açıp siyaset yapmaya devam ediliyor..belki uyarı verilirse bu huylarından vazgeçer yaşı büyük olan arkadaşlarımızevet gerekirse bana uyarı verilsin onları defalarca uyardıgım için keyifli forumlar...

JOCCO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İsmail, bizim görevimizi bize öğrettiğin için teşekkürler. Ayrıca forum kurallarını hatırlattığın için de teşekkürler. Bunlara ek olarak kime uyarı verip kime uyarı vermeyeceğimizi de belirttiğin için de teşekkürler. Biraz da kendi işlerimize baksak di mi?!!

Başlık incelemeye alınmıştır !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...