hoparlör problemi ve far sensörü

SEVANCAK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
hotmail.com
Ynt: hoparlör problemi ve far sensörü

Ahh efeyaya gercekten alınacak araba her ne sartta olursa olsun BMWdir ama işte para yetişmeyince yapacak bır sey yok ;D ;D

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aradıgımı bulamadıgım bir servisin müşteriler için ayırdıgı pc den yazıyorum arkadaşlar. anladım ki ben yanlış yerdeyim. Sanayideki çırak olarak nitelendirilen adamlar bile daha ilgili kesinlikle. zaten ustaya lafım yok.far problemini dile getirdigimde  yanması normal dedi önce. battle_Teroriste sonra gündüz farlarının olmadıgını kısa farların yandıgını söyledim. Eeee Bunda aracın orjinal farları yok diyince 'bende farkettim xeonon farların olduğunu , ancak bu xenonlarda servisten takıldı' dedim. iyi bir bakalım dedi. 2 saattir bekliyorum ses seda yok. Anlayacağınız hiçbir sorunuma çare bulamadım. Aracımı alıp gidiyorum. Başbakanımızın da dedigi gibi benim için karalar servisi bitmiştir, bir daha da gelmem bu servise :D

Turmalin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Elazığ karalar servisinde çalışan beceriksiz, yeteneksiz, bilgisiz (vb. bir çok şey sayabilirsiniz o adam için) bir usta (usta demeye dilim varmıyor) yüzünden eski aracım ile yaklaşık 12 saat yolda kaldım. Harcadığım 900 TL'de cabası oldu. Bu servisi bende hiç tavsiye etmiyorum. Hatta Opel genel merkeze falanda şakayet ettim ama bir sonuç alamadım. Neticede bu servislerin bu tür iş bilmezlikleri ve müşteri memnuniyeti ön planda olmayan çalışma şekli Opel Türkiyeden kaynaklanmaktadır. Eminim bir çok şikayet gidiyordur ama ne kadar değperlendiriyorlar tartışılır.
Ayrıca benim sol ön hoporlerde de sanki patlakmış gibi ses geliyor. Şimdilik ses dengesini sağ tarafa ayarladım çok rahatsız etmemesi için.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Turmalin link' Alıntı:
Elazığ karalar servisinde çalışan beceriksiz, yeteneksiz, bilgisiz (vb. bir çok şey sayabilirsiniz o adam için) bir usta (usta demeye dilim varmıyor) yüzünden eski aracım ile yaklaşık 12 saat yolda kaldım. Harcadığım 900 TL'de cabası oldu. Bu servisi bende hiç tavsiye etmiyorum. Hatta Opel genel merkeze falanda şakayet ettim ama bir sonuç alamadım. Neticede bu servislerin bu tür iş bilmezlikleri ve müşteri memnuniyeti ön planda olmayan çalışma şekli Opel Türkiyeden kaynaklanmaktadır. Eminim bir çok şikayet gidiyordur ama ne kadar değperlendiriyorlar tartışılır.
Ayrıca benim sol ön hoporlerde de sanki patlakmış gibi ses geliyor. Şimdilik ses dengesini sağ tarafa ayarladım çok rahatsız etmemesi için.

kesinlikle fikirlerinize katılıyorum