Honda Typer Mi - Seat Cuprami

HONDA TYPE-R Mİ SEAT CUPRA R Mİ ?

• Kullanılan toplam oy
    5
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ecii

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
EWET ARKADAŞLAR KONU HAKKINDA BİLDİKLERİNİZİ SÖYLEYİN.. TY-PER Mİ CUPRAMI ?

DİKKAT>> ARKADAŞLAR 1 SELAM HONDA TYPE-R 2 . SELAM İSE SEAT CUPRA R DIR BİLGİNİZE

Son düzenleme:

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sinan, arkadaşım çok ilginç bi adamsın yanii.....Açtığın her konu soru işaretleriyle dolu...Konu açmadan önce Opelim.net kurallarını okuyor musun bilmem ama daha açıklayıcı bilgi vermelisin açtığın konularda...Yoksa kimse bişi anlamaz....Burası bulmacam.net değil...:) :)

slamdunk21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her zaman için honda civic typer derim.
Nedeni ise şudur ki tamami ile atmosferik 2.0 litrelik motordan 200 bg güç verdiği içindir.
Diğer reno megane sport ve leon cupra-r turbo beslemelidirler.

Typer tamami ile safkan güç.

slamdunk21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğerki opelimi gün gelirde satarsam typer alırım.Yakıt oranları olarakta diğerlerine göre çok avantajlı :)

ecii

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
puffff

Sinan, arkadaşım çok ilginç bi adamsın yanii.....Açtığın her konu soru işaretleriyle dolu...Konu açmadan önce Opelim.net kurallarını okuyor musun bilmem ama daha açıklayıcı bilgi vermelisin açtığın konularda...Yoksa kimse bişi anlamaz....Burası bulmacam.net değil...:) :)
kardeş açtığım konular gayet normal konular soru işareti koymamda ne tuaflık var anlamıyorum eğer sorun varsa söyle ayrıca sen bnm neremde ilgiç birşeyler gördün anlamadım :):)

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş açtığım konular gayet normal konular soru işareti koymamda ne tuaflık var anlamıyorum eğer sorun varsa söyle ayrıca sen bnm neremde ilgiç birşeyler gördün anlamadım :):)

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=20134

Ben bu yukarıdaki linkini verdiğim başlıktan bişey anlamadım şahsen....İlginç demişsin ama ilginç bişey göremedim ben..Zaten herkes te ilginç olan nedir? diye sormuş...Demek ki tek anlamayan ben değilim...

Honda type-r mı cupra mı demişsin ama ne modeli belli ne şekli, ne şemali...Açılan diğer anketleri inceledin mi ?...Bi yorum bekliyorsan, üzerinde konuşacağımız bilgiler, veriler vermen gerekir diye düşünüyorum..Yanlış bişey mi söylüyorum...Şimdi ;

Bu da Cupra .....

seatleoncuprarje4.jpg

Bu da Cupra .....

seatcupragt001cf6.jpg

İkisi de aynı mı ?....Tabii ki değil.....Özelliklerini belirtmen gerekir.

Anlatmak istediğim bu...Yanılıyor muyum ?

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ibıza Cupra? Leon Cupra? Leon Cupra FR? Cupra R? Ibıza Cupra Dizel?
Cıvıc TypeR? Integra TypeR? Acura TypeR? (Kabul, biraz abartı oldu burası :))

ecii

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=20134

Ben bu yukarıdaki linkini verdiğim başlıktan bişey anlamadım şahsen....İlginç demişsin ama ilginç bişey göremedim ben..Zaten herkes te ilginç olan nedir? diye sormuş...Demek ki tek anlamayan ben değilim...

Honda type-r mı cupra mı demişsin ama ne modeli belli ne şekli, ne şemali...Açılan diğer anketleri inceledin mi ?...Bi yorum bekliyorsan, üzerinde konuşacağımız bilgiler, veriler vermen gerekir diye düşünüyorum..Yanlış bişey mi söylüyorum...Şimdi ;

Bu da Cupra .....

seatleoncuprarje4.jpg

Bu da Cupra .....

seatcupragt001cf6.jpg

İkisi de aynı mı ?....Tabii ki değil.....Özelliklerini belirtmen gerekir.

Anlatmak istediğim bu...Yanılıyor muyum ?
DOSTUM EĞER BEYENMİYORSAN BANNETLETİRSİN OKE ;)
AYRICA CUPRAYI BANA ÖĞRETME 2 SENE KULLANDIM SORDUĞUM BASİT BİR SORU NEDEN BUKADAR TAKTI SENİ ANLAMIYORUM ?<<< SORU İŞARETİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...