holden calibra c20xe efsanesi devam ediyor...

TRKANL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arac cok guzel gorunuyor masallah..gule gule kullanin..

yalniz holden derken benim bildigim holden sadece avustralya da satiliyor avrupada opel veya vauxhall olarak var calibra..avustralyadan buraya da kimse getirtmemistir heralde :confused:
teşşekürler beyler ilgiiniz için bnden önceki sahibi zaten yurtdışandayken kullandığı calibra holden olduğu ve bu ismin daha çok yakıştığı ve bazı parçalrını holden aksesuarı olark yurt dışından getirdiği için holden ı kullanıyormuş işin açıkçası bnmde hoşuma gitti bnde değiştirmedim bööle devam ediyorum

TRKANL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyw teşşekürler

lastermann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepinize teşşekkür edrim arkadaşlar yakında hem görsel hmde performance olarak daha kapsamlı bir proje yapıcam kademe kademe sizinkle paylaşıcam

Hiç ellemesen daha iyi, hacı murat değil bu fazla süsü kaldırmaz, zaten yeterince kötü "mod" lanmış calibra örneği mevcut

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Şunun orijinal jantlarını tak, öndeki ızgaraya krom amblemi yerleştir, o yandaki kırmızı boyayı çıkar, ön farları parlattır , karlıkları tak, egzos çıkışını orijinal hale getir, cila yap son olarak lastermann ı dinle ve bak bakalım hangi hali güzel :)