Hızlanma sorunu

Bergamalıı

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu tarz durumlarda, turboyla alaklı bir durum olabilir. Genel anlamda performans testine sokmanızı tavsiye ederim. Ordan çıkan sonuç iyiyse,
YAKIT - YAKIT POMPASI sorunuda olabilir, Yakıtı bazen şehirlerarası yollarda değişik markalardan alıyoruz bunlara çok güven olmuyor.Ama tam sonucu bence performans testiyle alabilirsiniz. Özelikle serviste yaptırabilirsiniz daha olumlu sonuç olacaktır.
Yorumunuza ve diger arkadsşların yorumlarına teşekkür ediyorum dediginiz gibi. Yapıcam

Bergamalıı

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Benzinde oluyor lpg iptal etmiştim bi defa farklı yerden benzin almıştım o zaman yaptı şuan yapmıyor

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Benzinde oluyor lpg iptal etmiştim bi defa farklı yerden benzin almıştım o zaman yaptı şuan yapmıyor
Düzeldi ise sorun yoktur aldığın yerde benzin kalitesizdir ben uzun yolda bir defa o hataya düştüm arabaya aldım benzin yolda 50km hızı geçmedi arıza kodu veriyor motor koruma diyordu heryerden almakta aslında iyi değil düzeldiyse devam et üstad

Aömdr

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Düzeldi ise sorun yoktur aldığın yerde benzin kalitesizdir ben uzun yolda bir defa o hataya düştüm arabaya aldım benzin yolda 50km hızı geçmedi arıza kodu veriyor motor koruma diyordu heryerden almakta aslında iyi değil düzeldiyse devam et üstad
Aynı sorun bende de var .hızlanmada güçlük ... yokuşta devir artışı ama hız sabit ya da düşüyor....katalitik low effiecy arıza kodu -Partikül ve oksijen - ısı dıcaklık sensör sorunu ... sürekli partikül dolu uyarsı... sensör değişimi partikül temizliği fayda etmedi... turboda ıslık var ... onu bakılacak ...

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun bende de var .hızlanmada güçlük ... yokuşta devir artışı ama hız sabit ya da düşüyor....katalitik low effiecy arıza kodu -Partikül ve oksijen - ısı dıcaklık sensör sorunu ... sürekli partikül dolu uyarsı... sensör değişimi partikül temizliği fayda etmedi... turboda ıslık var ... onu bakılacak ...
Valla dicem gel bakım üstad 😂 çözülür inşallah iyice göz atılır ise

Aömdr

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Valla dicem gel bakım üstad 😂 çözülür inşallah iyice göz atılır ise
Antep uzak da değil aslında hocam aklımdan geçmiyor değil :))) bir cumartesi geleyim buradan netice alamazsam ...