hız sabitleyici

Madbora

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g lere cruize kontrol montajı oluyor hangi servise sordunuz bilmiyorum ama sinyal kolu değiştikten sonra aracın ecu yazılımı türkçeden ingilizce ye çevriliyor ve cruize control üniteniz çalışmaya başlıyor tahmini 25-30 dk lık bir işi var maliyet 200TL yi geçmez

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
astra g lere cruize kontrol montajı oluyor hangi servise sordunuz bilmiyorum ama sinyal kolu değiştikten sonra aracın ecu yazılımı türkçeden ingilizce ye çevriliyor ve cruize control üniteniz çalışmaya başlıyor tahmini 25-30 dk lık bir işi var maliyet 200TL yi geçmez

Ecu yaziliminda dil degisiyormus..

Bir yasima daha girdim...

astracd_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teknik açıdan beni aşar izmirde bunu yapacak bi yer bulmam lazım...

astracd_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomatiklere daha olay mı takılır bilmiyorum ama daha anlamlı olur. hem debriyaj hemde gaz pedaına basmadan ayarladığın hıza ulaşabiliyorsun...

neonder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ida-marine.com
ben combo 1.3 cdti taktırdım uzun yolda çok harika.yol bilgisayarı falanda yok.. sadece sinyal kolu değişti tek bir kablo çekildi motor içine ama tam nereye bağlandığına dikkat etmedim. daha sonra araca tanıttılar servis cihazından 1 senedir kullanıyorum.

muzoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben combo 1.3 cdti taktırdım uzun yolda çok harika.yol bilgisayarı falanda yok.. sadece sinyal kolu değişti tek bir kablo çekildi motor içine ama tam nereye bağlandığına dikkat etmedim. daha sonra araca tanıttılar servis cihazından 1 senedir kullanıyorum.

ne kadara maloldu?