hız sabitleyici sonradan taktırılabilir mi?

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar, bir tanıdığım yeni araç aldı hava atıp duruyor hız sabitleyicim var diye, aslında şehir içinde hiç kullanılmayan bir özellik ama sinir etti beni, acaba sonradan taktırılabilir mi ve sonradan taktıran var mıdır? ww'de sonradan taktırılabiliyormuş galiba..

S

Sercan.Sari

Bilgi Girilmemiş
Ynt: hız sabitleyici sonradan taktırılabilir mi?

Herzaman herkeze söylüyoruz ama kimse aldırmıyor, önce kendinizi bi tanıtın. Arabanız ney donanımı ney bi bilelim mesajlarınıda arattım ben tanıtım göremedim.

Eski opellere takılıyor.

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sercan.Sari link' Alıntı:
Herzaman herkeze söylüyoruz ama kimse aldırmıyor, önce kendinizi bi tanıtın. Arabanız ney donanımı ney bi bilelim mesajlarınıda arattım ben tanıtım göremedim.

Eski opellere takılıyor.
doğrusu ''Herkez'' değil ''herkes'' olacak;) kardeş ben kendimi tanıtmıştım ama site çökünce bilgiler ve resim de gitti galiba, hatta kaza bölümünde bile çizikten dolayı başlığım ve resimler vardı..
astra 1.6 115 hp 2012 carbon siyah edition.. Akhisar, öğretmenim. bu forumdaki herkese sonsuz saygım ve itimatım var, bütün çalışmaları destekliyorum.

S

Sercan.Sari

Bilgi Girilmemiş

kursatihtilali link' Alıntı:
doğrusu ''Herkez'' değil ''herkes'' olacak;) kardeş ben kendimi tanıtmıştım ama site çökünce bilgiler ve resim de gitti galiba, hatta kaza bölümünde bile çizikten dolayı başlığım ve resimler vardı..
astra 1.6 115 hp 2012 carbon siyah edition.. Akhisar, öğretmenim. bu forumdaki herkese sonsuz saygım ve itimatım var, bütün çalışmaları destekliyorum.

Ben ögretmen değilim kusura bakma, yazarkende öyle çok yazıya falanda dikkat etmiyorum türkçemde bu şekilde zaten. yazı hatası belirtmendeki amacıda anlamadım araba forum sayfasındayız

Ben genel olarak yeni gelen herkeze kendinizi tanıtın diye yazıyorum zaten forum kurallarıdır. Sana yazışımda biraz ağır olmuş sanırım sanırım kusura bakma.

Benimde üyeligim gitti ama bak arabam falan ne oldugunu tekrar yazmışım bu kadar zor bişey değil bu. ben sormasam başakası sorucaktı araban ney diye

soruna gelince tekrar belirtiyorum cc sonradan takılan bişey ama Astra J lere olurmu bilmiyorum çünki araç herşeyde hata veriyor böyle bi düzenek kurunca ne olur bilinmez

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçenlerde mersin gedizler serviste astra h classic essentia vardı sıfırdı. alan vatandaş eski opc jant ve cruise control taktırdı...kara jant ve kapak olduğu için jantları da değiştirdi...

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sercan.Sari link' Alıntı:
Ben ögretmen değilim kusura bakma, yazarkende öyle çok yazıya falanda dikkat etmiyorum türkçemde bu şekilde zaten. yazı hatası belirtmendeki amacıda anlamadım araba forum sayfasındayız

Ben genel olarak yeni gelen herkeze kendinizi tanıtın diye yazıyorum zaten forum kurallarıdır. Sana yazışımda biraz ağır olmuş sanırım sanırım kusura bakma.

Benimde üyeligim gitti ama bak arabam falan ne oldugunu tekrar yazmışım bu kadar zor bişey değil bu. ben sormasam başakası sorucaktı araban ney diye

soruna gelince tekrar belirtiyorum cc sonradan takılan bişey ama Astra J lere olurmu bilmiyorum çünki araç herşeyde hata veriyor böyle bi düzenek kurunca ne olur bilinmez
estağfurullah dostum bilmişlik taslamak istemedim öğretmen olsun olmasın herkes dili doğru kullanmalı diye düşünüyorum ben de hata gördüm mü gerçek dostlar gibi o anda söylerim ama kırıcı olduysam sen kusura bakma;) Astra H'lere taktırılıyormuş bi servise sormak lazım.. cevap için teşekkürler..

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bjk675 link' Alıntı:
geçenlerde mersin gedizler serviste astra h classic essentia vardı sıfırdı. alan vatandaş eski opc jant ve cruise control taktırdı...kara jant ve kapak olduğu için jantları da değiştirdi...
teşekkürler, bana takılır gibi geliyor ama merak ettim işte yoksa taktıracağımdan değil..

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benım bıldıgım kadarıyla astra j ye hız sabıtleyıcı sonradan takılamıyor . dusuk bır ıhtımal de olsa  takan bır servıs olsa bıle cc beyıni + dıreksıyon sımıdı +işçilik vs çok pahalıya gelir deymez bence :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sponsorumuz Odak'ta benzer bir çalışma yapılmıştı ama başarılı olmadı maalesef.

Hatta yanlış hatırlamıyorsam araç 3-4 gün serviste kalıp denemeler ve testler yapılmıştı ama uygulanamamıştı.

Odak gibi bir bayi Astra J'ye sonradan CC takamadıysa şimdilik bu işlem zor görünüyor ama yinede kesinlikle takılamaz diyemem.  :)

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mete34 link' Alıntı:
benım bıldıgım kadarıyla astra j ye hız sabıtleyıcı sonradan takılamıyor . dusuk bır ıhtımal de olsa  takan bır servıs olsa bıle cc beyıni + dıreksıyon sımıdı +işçilik vs çok pahalıya gelir deymez bence :)
teşekkürler, önceki konularda buldum hız sabitleyici takılamamış, belki sonra olur artık zaten orijinalliğini bozmamak için taktırmam.
MeRt link' Alıntı:
Sponsorumuz Odak'ta benzer bir çalışma yapılmıştı ama başarılı olmadı maalesef.

Hatta yanlış hatırlamıyorsam araç 3-4 gün serviste kalıp denemeler ve testler yapılmıştı ama uygulanamamıştı.

Odak gibi bir bayi Astra J'ye sonradan CC takamadıysa şimdilik bu işlem zor görünüyor ama yinede kesinlikle takılamaz diyemem.  :)
teşekkürler cevap için iyi akşamlar..;)