Hız Kontrol için MOTOR KODUnu Nereden Öğrenebilirim?

sereye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 Meriva (1.6) için Hız Kontrol özellikli sinyal kolunu aldım, monte edildi. Motor numarası Z16XE ile başlıyor, yani tesisatı hazır.
Bilgisayardan aktif etmek için MOTOR KODU gerekliymiş.

ŞASE NUMARASI'ndan (WOLOXCE7644275772) bulunabilir bilgisine ulaştım. Yarın birgün teyp kodu da lazım olur büyük ihtimal.

Buralardan bulabilir miyiz?

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizin bahsettiğiniz motor kodu değil de güvenlik kodu olmasın ?
opcom kullanarak güvenlik kodu olmadan da halledilebiliyor ben gözümün önünde z16 xe kodlanndı opcom için.
şayet muhakkak gerekliyse yetkili servise ruhsat sahibi kimliği ile gitsin öğrenebilir.servis çalışanları aşırı kıl değilse

echoes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Guvenlik kodudur o. 2 hafta once bende arcima hiz kontrol taktirdim astra z16xe. Tech2 ile yapildi ozel serviste ancak yetkiliden guvenlik kodunu istemislerdi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sereye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sayın lampard, sayın echoes cevaplarınıza teşekkürler.

Aradığım Motor Güvenlik Koduymuş demek ki. Yetkili serviste bulunabilirmiş, ama vermeyebilirler ihtimalini zikrettiler bulunduğum yerde. Serviste yaptırmayınca taş koyabilirlermiş.

Laptop ile bağlıydı ben yanlarına gittiğimde tech2 mi, opcom mu, bildiğim konular değil. Bir metodu varsa diye konu açtım, demek ki yokmuş.

Tavsiyelerinizle servis şansımızı deneyeceğiz.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Youtube da opcom cruise control program şeklinde aratın bir sürü video var.opcom la ne güvenlik kodu ne de servis.opcom bulursanız deneyin

Sony Z5 ile gönderildi