Hırsız Kapıyı Esnetmiş, Ne Yapılabilir?

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, düzeltilebilir eğer düzelmez derlerse başka bir kaportacıya götürebilirsiniz.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler arkadaşlar.
Olay pazar sabahı beyazıd'ta oldu. Arkadaşlarla sabah namazına gitmiştik. Çıkmamız 1 saati bulmuştur, o arada olmuş. Ben öğlenden sonra farkettim, ayrılırken öndeki Astra H'ın kelebek camı kırıktı. Sonradan kapıyı farkedince benim araca da uğradıklarını anladım.

Sonra arkadaşımdan duydum o gece 8 araca girmişler başka bir semtte. Bu aralar İstanbul'da hırsızlar cirit atıyor, bi haller var. Allah fırsat vermesin.

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah hepimizi bu tür insanlardan uzak tutsun...

sırf bunlardan çekindiğim için arabamı evin önüne bırakmıyorum. garaj 1 dk uzakta. oraya bırakıyorum ama kafam rahat oluyor..

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah hepimizi bu tür insanlardan uzak tutsun...

sırf bunlardan çekindiğim için arabamı evin önüne bırakmıyorum. garaj 1 dk uzakta. oraya bırakıyorum ama kafam rahat oluyor..

Bizim Bursa'da başka bir dert var: Temiz ve güzel gördükleri araçları çizip, tekmeliyorlar ve dikiz aynalarını (plastik old için kolayca) kırıyorlar. O yüzden evimin önünde yer old halde bir garajla aylık anlaşıp oraya bırakmayı düşünüyorum ben de...

Bu ve benzeri konular ile ilgili moderatör arkadaşlar yeni bir kısım oluştursa iyi olur. Teknik kısmı bu sorunla kaplamak istemiyorum.