Hırsız Kapıyı Esnetmiş, Ne Yapılabilir?

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hırsız, şöför kapısını üstten zorlamış, esnetmeye çalışmış. Dikkatli bakınca kapının aralık olduğu farkediliyor.
Düzeltmek için ne yapılabilir arkadaşlar? İyi bir kaporta ustası düzeltebilir mi? Daha önce böyle bişey yaptırmış olan var mı?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Isıtmaya dahi gerek olmadan işi bilen adam 10 dakika içinde eski durumuna getirir...;) dert etme.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Halloldu arkadaşlar. Çiftkurtlar'ın hasar servisindeki usta sağolsun, eski haline getirdi. Merak edenler için, camı açıp ters şekilde esnetince düzeldi.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allahtan açamamış geçmiş olsun...

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, benim Vectrayı çalarken de bu yaratıklar her iki ön kapıyı yamultmuşlardı. Sonra düzeliyor ancak cam açıp kapanırken sıkıntı olabiliyor bazen.

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hırsızlık amacıyla başkasının malına zarar vermek en nefret ettiğim şeylerdendir, kendi arabam olmasa dahi birini öyle yaparken yakalasam kesin girişirim. Yanımda ufak NATO biber gazı taşıyorum hep, hak ettiği yere sıkmak üzere, önce o pisliklerin üzerine sıkar sonra benzetirdim onları.

O şerefsizler için aracın kapı üstlerine yüksek akım teli çektirecek, parmaklarını oraya soktuğu zaman çarpıp yaksın. O parmaklarıyla bişey tutamasın bi daha.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Halloldu arkadaşlar. Çiftkurtlar'ın hasar servisindeki usta sağolsun, eski haline getirdi. Merak edenler için, camı açıp ters şekilde esnetince düzeldi.
adamlara bakın ya bela resmen neyse geçmiş olsun