hiç başka bi arabayla kapıştınız mı???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar umuyorum ki opelcilerin çok güzel kapışma hikayeleri vardır. opel olurda kapışama olmaz mı demi???
güzel hikayeleriniz vasa anlatın okuyalım ne dersiniz???

Vectra GT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında babam bnm yanımda çok kapıştı ama bnm hoşuma giden bi olayı anlatayım...Bisde şuanki Vectra GT var bursa yolundayız arkamızda 06 plaka bi koyu mavi megane-2 gelio babam sağ şeritteydi megane bisi geçti hızını kesip önümüzde yavaşlamaya başladı sonra babam geçti,sora bu geldi geçti babam anladı yanından geçerken yüksek devirde geçti ve bisim araba muhteşem bi ses çıkarıodu.Sora bu sağ şeritten gelirken babam 5.vitesden 4 atınca bisim araba öyle bi kafa kaldırdı ki sağ şeritten geçmeye çalışırken orda kaldı megane sora yetişemedi...

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi anatsam mı anlatmasam mı diyorum 2000 model 2.0 vectra ile doblo multijet e karşı kapıştım. arka aynadan bile göremedim baya bi gerilerde kalmıştı :D normal 90 model bi bmw kapıştım fazla sorun yaratmadı bana ama öyle çok heycanlı kapışmalar yaşamadım, yaşamayıda düşünmüyorum zaten :)

DJERHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.americanci.com
gsı n olsunda gelde kapışma trafikte karşına illaki birisi çıkıo yahu geçen akşam yanımda yeni passat 34 plaka z çizio alla alla dedim napıo bu adam heralde kendini ist sandı dedim bi kapatırsın adam ne olduğunu sapıttı sonra ışıklarda husisi bekledim kalkarız diye ama adam biraz zorlar gibi oldu ama fıs ya dişimize göre rakip bulmak zor...

gTUNerkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapışmamı.:D çok hangisini anlatıym.en iyisi anlatmıym okumak daha güzel.

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben arabamın emsalleriyle pek çok kere kapıştım ışıklarda mesela ford fiesta tdci ile kapıştım geçtim(ama fiestada iyi gidiyo zorlandım bayağı) ,eski punto multijeti tokatladım.hiç unutamadığım ise ışıklarda yanımda bi vectra 1.9 cdti durdu beraber kalktık tozunda boğuldum çk gereksizdi ona kafa tutmam malum 1.9 cdti bendekinin 2 katı beygir war arabada 340 nm tork

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Vectra GT' Alıntı:
aslında babam bnm yanımda çok kapıştı ama bnm hoşuma giden bi olayı anlatayım...Bisde şuanki Vectra GT var bursa yolundayız arkamızda 06 plaka bi koyu mavi megane-2 gelio babam sağ şeritteydi megane bisi geçti hızını kesip önümüzde yavaşlamaya başladı sonra babam geçti,sora bu geldi geçti babam anladı yanından geçerken yüksek devirde geçti ve bisim araba muhteşem bi ses çıkarıodu.Sora bu sağ şeritten gelirken babam 5.vitesden 4 atınca bisim araba öyle bi kafa kaldırdı ki sağ şeritten geçmeye çalışırken orda kaldı megane sora yetişemedi...
+ 37951 :rock :good: :alkis: :alkis: :alkis:
Ben de özellikle meganlara gıcığım olduğu için tokatlamaktan büyük zevk alıyorum ... :kop:

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tokatlamak değilde aracımı hem cinsleriyle karşılaştırmayı seviyorum. yanlız bi keresinde hata ettim :D aynı kasa ve renk bi araç gördüm yanlız arkasında cdti yazıyodu yanımdan hızlıca geçti. bende gurur mu yaptım nedir bilmiyorum hızlandım. bu olay bu arada antalya fethiye arası oluyor. yolda acaip dağlık ve virajlı. ama hırstan öyle bi gidiyoruz ki o önde ben arkada arabadaki malzemeler bi sağa yuvarlanıyo bi sola. bu mevzuu fethiye girişindeki ışıklara kadar devam etti.ışıklarda kalktığımızda aracın 1.7 dizel olabileceğini anladım :D. netice olarak geçemedim herifi. şehir içine girince mevzu zaten bitti ve tadında kaldı. yanlız bu zevkli anlar bana üç günlük topuk ağrısına ve ekstra benzine mal oldu.(Yaklaşık 1 saatlik bir takipti boru diil.) :D .

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba bizde geçen okula giderken bitane wv caddy le kapıştık hava sisliydi protok yolunda yanımıza geldi caddy yanyana giderken cins cin baktı tabi biz durrumuyuz gaza basınca o sili havada makas ata at gittik baktıki caddyden eser yok tai bizim altımızda 2.0 406 vardı en son 200 yaptık

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olmaz mı standart astra 1,4 ile bi önceki nesil passat tdi, peugeot 206 cc, fiat punto 1,4, volvo s40 1,6, bmw 3,16 ti(eski kasa), renault megane hb 1,6, vw golf4 1,6, mitsubishi lancer 1,6 ve mitsu carisma(onn motor hacmini hatırlamıorum).reno we pejoya geçildim şu ana kadar franszların motorunu anlayamıorm nasıl kadar hızlı gidebilio özellkle reno bikaç boy fark attı bna diyebilrim....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...