Herkezden Fikir Bekliyorum LÜTFEN

Kamikaze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrh arkadaşlar malum imzamdaki aracım için arka cam üstü spoyler düşünüyorum.(Ön tampon eki,Arka bagaj spoileri,bonnet elimde mevcut ve arka tampon ekini malum yaptırcas en kısa sürede) hazır olmuşken oda olsun istiyorum ve sizlerden ricam bana arka cam üstü spoiler önerileriniz varsa buraya ayrıntılı fotolarını paylaşmanız şimdiden tşk ederim.

Ayrıca arkadaslar güzel bi spoilerde karar kıldıktan sonra benim burdaki ustam fiber ABS plastik karısımı yapıor yane tampon gibi esnek madde kullanıyor.İsteyen olursa toplu fiyatta alıcam ve isteyen arkadaslarada yardımcı olurum.Daha önce böle bir konumuz var( http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=59061 )ve liste yaptık zaten sadece uygun oldugum tarihi bekliyoruz.

Not:Tekrar söylüyorum hiçbir ticari amacım yoktur tek çabam sizlere yardımcı olmak yanlış anlaşılmasın.

Son düzenleme:

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel-astra-tuning-alcak-ucus-spoiler.jpg

Cam üstü demişsin ama bagaj üstü bu güzel olabilirdi aracınıza.

Son düzenleme:

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gökhan kardes bunu al hayirli olsun....
HF322_V1.jpg

Kamikaze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bu tarz bişeyler arıyorum ama biraz daha sık olsun istiyorum.

21024x.jpg

05032009099.jpg

gri3s.jpg

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
Ankara / Şaşmaz da karlıkçı Halil var. siz nasıl bişey iştediğinizi çizin, o size yapar.

Kamikaze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara / Şaşmaz da karlıkçı Halil var. siz nasıl bişey iştediğinizi çizin, o size yapar.

Aman halil uzak dursun benden ben o adamın ticaret anlayısını begenmiyorum ve ürünleri fiber ben burda Plastik fiber karısımı yaptırıcam yer var saten bana sadece örnekler lasım şık bişey olsun istiyorum.

Hatta modelde karar kıldıktan sonra eger aynı ürünü isteyen arkadaslar olursa toplu fiyatta alıcam ve herkese yardımcı olucam burdan.

emrebozok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben astra g yi satmadan önce şu resimdeki cam üstü spoylerdan yaptırcaktım canlı da görmüştüm aracı çok hoşuma gitmişti belki seninde hoşuna gider.

Kamikaze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben astra g yi satmadan önce şu resimdeki cam üstü spoylerdan yaptırcaktım canlı da görmüştüm aracı çok hoşuma gitmişti belki seninde hoşuna gider.

ewett bu yukarıda yayınladığım resimlerdeki gri bertonedeki spoiler kafamdakilerden biride bu ama ayrıntılı fotosu pek yok bu spoilerin aradım taradım pek bulamadım.