Sizce Nasıl Fikir Ama ;) Katılan-Katılmayan Herkez

Kamikaze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracıma sizlerlede paylaştığım gibi Spoyler-İrmscher ön tampon eki-Bonnet ve en kısa sürede yaptıracağımız İrmscher arka tompon eklerini takıcam fakat sirocco larda felan dikkatimi çekti dikiz aynaları genelde parlak siyah cok sık duruyor bende mi öyle yapsam diye düşündüm.Plakalığın altını ise ızgara yaptırcaktım fakat bulamadık bende uyduuk bişey olsun istemedim fatih abininde fikriyle orayı mat siyaha boyatalım dedik birde arka tamponun köşelerine Tampon ekleri geldiğinde ortada kalan kısmın mat siyaha boyatılıp sık durabilceğini düşündüm yada carbon kaplatılarak sizce nasıl olur.

cimg5344.jpg

foto0117.jpg

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok guzel durur dedıklerın tam olur bıde panjuru degıstır logosuz sıyah

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence çok güzel olur.Kırmızı renge siyah güzel uyum gösteriyor.Birde yasinin dediği gibi panjuru değiştirirsen daha şık durur..

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boşver kalsın böyle:D:DŞaka bir yana güzel olur heralde..

Kamikaze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok guzel durur dedıklerın tam olur bıde panjuru degıstır logosuz sıyah

Panjur zaten şuan İrmscher panjur fakat resmini çekmek bi nasip olmadı bu resim eski ondan yoq üzerinde.

Hadi arka kısmı diyorum normal boyansın kırmızı sonra üzerine carbon folyo cektireyim istersem geri kırmızıya dönerim diorum.

Plakanın altı kesinkez mat siyah boyanıcak cünkü panjurla cok güsel bir uyum sağlıycak onda kararlıyım.

Gel gelelim aynaların kırmızı kısmı konusunda kararsızım onlarıda tekrar kırmızıya boyatsat yine üzerine siyah parlak folyomu yaptırsam veya carbon folyo mu yoksa direk parlak vernikli siyaha mı boyatsam burda kararsızım işte :D:D:D:D

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eskiden mat siyah olan yerlerini ayna tampon vs aracin gövde rengine boyatmaya calisirdik. aklima geldi birden:D

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence aynaları da boyatacaksan önce yine kırmızıya boyat, sonra mat siyah kaplama yap. mat siyaha boyamak iddialı ve riskli bence.

aynalar için bir seçenek de mini cooperlarda oldugu gibi damalı bayrak yapmak. onların aynaları çok kavisli, çok cici duruyor ama astrada nasıl durur bilemiyorum. hayal ettiğimde kaba durur sırıtabilir gibime de geliyor. ama olacaksa da damalar çok büyük olmamalı bence.

belki siyah beyaz dama sırıtabilir ama mat siyah- kırmızı dama daha şık durabilir. yani siyah beyaz damadaki beyaz karelerin yerini boşluklar alacak. alttan aynanın kendi kırmızısı görünecek.

taktım damaya niyeyse :D:D

Son düzenleme:

Kamikaze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence aynaları da boyatacaksan önce yine kırmızıya boyat, sonra mat siyah kaplama yap. mat siyaha boyamak iddialı ve riskli bence.

aynalar için bir seçenek de mini cooperlarda oldugu gibi damalı bayrak yapmak. onların aynaları çok kavisli, çok cici duruyor ama astrada nasıl durur bilemiyorum. hayal ettiğimde kaba durur sırıtabilir gibime de geliyor. ama olacaksa da damalar çok büyük olmamalı bence.

belki siyah beyaz dama sırıtabilir ama mat siyah- kırmızı dama daha şık durabilir. yani siyah beyaz damadaki beyaz karelerin yerini boşluklar alacak. alttan aynanın kendi kırmızısı görünecek.

taktım damaya niyeyse :D:D

güsel ve farklı bir yaklasım;)
Kararı şöyle aldık Ön tamponun plakanın altındaki kısmı kesin kez mat siyaha boyatıyorum.
Dikiz aynalarına gelince onları tekrardan 10 numara :d kırmızıya boyatıyorum.Daha sonra üzerini farlak veya mat siyahla kaplıyorum.
Arka tampona gelince resimdede görünen orjinalde siyah olan yer yine mat siyah olucak fakat gösterdiğin kırmızı yeri yine kırmızı yapıcas sonradan siyah yerle ikisini carbon folyo ile kaplıycam.