Herkese Selamlar

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Herkese Selamlar

welllcommee

meta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Öncelikle hoş geldiniz, sizin de bizim aramızda olmanız güzel, keyifli forumlar. Aracınızı sıfır mı aldınız, ikinci el mi? Neden astra tercih ettiniz, aracınızdan memnun musunuz ve ne gibi değişikliklere gitmeyi planlıyorsunuz?
tesekkur ederim hoşbulduk.Arac ikinci el aldım.eski sahibi arkadasımdır 9 aylık araba.
Öncesinde J kasa 2010 1.6 benzinli Enjoy plus donanıma sahip aracım vardı.Yakıt yönünden biraz sıkıntılarım oldu,satıp dizelini almaya karar verdim.
Şuan tüm beklentilerimi karşılayan ''iyi ki'' dedirten bir araç aldığımı düşünüyorum.
Araç için modifiye konusunda yaş ilerledikçe malum biraz hevesler kaçıyor.Body kit- spor yay filan takma konusunda kararısızım.Eskiden kesin derdim ama şimdi muallak :)
Allah hepimize kazasız belasız sürüşler nasip etsin.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

meta link' Alıntı:
tesekkur ederim hoşbulduk.Arac ikinci el aldım.eski sahibi arkadasımdır 9 aylık araba.
֖ncesinde J kasa 2010 1.6 benzinli Enjoy plus donanıma sahip aracım vardı.Yakıt yönünden biraz sıkıntılarım oldu,satıp dizelini almaya karar verdim.
şuan tüm beklentilerimi karşılayan ''iyi ki'' dedirten bir araç aldığımı düşünüyorum.
Araç için modifiye konusunda yaş ilerledikçe malum biraz hevesler kaçıyor.Body kit- spor yay filan takma konusunda kararısızım.Eskiden kesin derdim ama şimdi muallak :)
Allah hepimize kazasız belasız sürüşler nasip etsin.
Aracınız tekrar hayırlı olsun,  iyi günlerde kazasız belasız kullanırsınız inşallah.  Yaş derken,  geçti derken  exclaim. Radikal değişiklikler için son derece uygun yaştasınız. O yaşta böyle bir araca sahip olmak isterdim.  :'(

meta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Aracınız tekrar hayırlı olsun,  iyi günlerde kazasız belasız kullanırsınız inşallah.  Yaş derken,  geçti derken  exclaim. Radikal değişiklikler için son derece uygun yaştasınız. O yaşta böyle bir araca sahip olmak isterdim.  :'(
Belki orta yaş sedromu filan mı artık biraz yaşlanmışım gibi hissediyorum en azından eskisi gibi şunuda takayım bunuda takayım hevesleri yok nedense.Dediğiniz gibi hayatta değişikliklerin yaşıda yok aslında.
Bu yaşta böyle bir arabaya sahip olmak gerçekten güzel.şanslı olduğumu düşünüyorum.Ama bunu daha da güzel kılan, senelerdir memleketten uzak çalışarak ve her kuruşu kendi tasarrufum olan araca binmek çok şükür.

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

welllcommee

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

meta link' Alıntı:
Belki orta yaş sedromu filan mı artık biraz yaşlanmışım gibi hissediyorum en azından eskisi gibi şunuda takayım bunuda takayım hevesleri yok nedense.Dediğiniz gibi hayatta değişikliklerin yaşıda yok aslında.
Bu yaşta böyle bir arabaya sahip olmak gerçekten güzel.Şanslı olduğumu düşünüyorum.Ama bunu daha da güzel kılan, senelerdir memleketten uzak çalışarak ve her kuruşu kendi tasarrufum olan araca binmek çok şükür.
Hele bunu kendi el emeği, alın teriniz ile başardıysanız harika bir durum. 14alkiss