Herkese Merhabalar Buda Benim Küçük Kızım (Corsam):)

NsStn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Corsa Comfort
2001 Model 107.000 Km İlk Sahibinden Aracın İlk Faturası ve Servis Bakım Faturaları Mevcut ve kesinlikle lpg görmemiş 1.4 Benzinlidir. 2-3 Yerinde kaporta işlem olması gerek ama nazarlık niyetine şu an tutuyorum.
YAŞASIN ANTİ LPG​

dsc0039hq.jpg

dsc0041tjv.jpg

dsc0112qn.jpg

dsc0114dx.jpg

dsc0115px.jpg

Buda Büyükbabamızla Benim Araba:)

fotoraf0162xp.jpg

İyi yada kötü yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Aranızda olmak çok güzel.

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah kazasız belasız kullanın. Kırmızı yakıyor ;)

ergin.kilic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah orjinalliği koruma dvm edın bence allah nazardan kazadan beladan korusun ;)

NsStn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah orjinalliği koruma dvm edın bence allah nazardan kazadan beladan korusun ;)

Üstad teşekkür ederim. Sizin arabanın yanında gölgede kalırız biz:) Orjinallik konusunda takıntılıyım:). Bir dahaki aya inşallah janttır şudur budur teferruata girmeye başlıyorum hayırlısıyla.

ergin.kilic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üstad teşekkür ederim. Sizin arabanın yanında gölgede kalırız biz:) Orjinallik konusunda takıntılıyım:). Bir dahaki aya inşallah janttır şudur budur teferruata girmeye başlıyorum hayırlısıyla.
esrafurullah kardesım corsa corsadır benımkıde senınde aynı ins güzel bı jant secersın guzel olur teferruata girdiğinde takıldığın yer olursa elimden geleni yaparım...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah ALLAH kaza bela vermesin...

NsStn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
esrafurullah kardesım corsa corsadır benımkıde senınde aynı ins güzel bı jant secersın guzel olur teferruata girdiğinde takıldığın yer olursa elimden geleni yaparım...

Vallahi jantta 2 seçenek tuttum kendime ya Spoon (siyah), yada König Candy Serisi(Sarı) bu ikisinden birinde karar verir vermez alıcam. Turbo hali hazırda bekliyor fakat takıp takmama konusunda şüpheliyim, egzost yapıldı (komple el yapımı 60'lık düz boru, son susturucu), farlar audi style angel hazırda. Şimdilik bu kadar. Daha fazlası için mutlaka soracaklarım olacaktır Üstadım:) Unutmadan teşekkürler bu arada:]

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah güzel araç. bende anti lpgciyim ama haftasonu 245 tl ye depoyu doldurunca düşünmeye başladım.