Herkese Merhabalar Buda Benim Küçük Kızım (Corsam):)

ergin.kilic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallahi jantta 2 seçenek tuttum kendime ya Spoon (siyah), yada König Candy Serisi(Sarı) bu ikisinden birinde karar verir vermez alıcam. Turbo hali hazırda bekliyor fakat takıp takmama konusunda şüpheliyim, egzost yapıldı (komple el yapımı 60'lık düz boru, son susturucu), farlar audi style angel hazırda. Şimdilik bu kadar. Daha fazlası için mutlaka soracaklarım olacaktır Üstadım:) Unutmadan teşekkürler bu arada:]
ben kendi sahsi fikrimi sorarn spoon takarım eğer yere basıcaksan arabayı diğerini spoon kadar basamassın bende spoon alcam sıyah sımdı arıyrm vala nese hayırlısı olsn turbo ney el yapımı mı ? bende gırcem cunku sımdı turbo ısıne baya parcalancaz kendımı toplamaya calısıyrm vala :)

NsStn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah güzel araç. bende anti lpgciyim ama haftasonu 245 tl ye depoyu doldurunca düşünmeye başladım.

Teşekkür ederim. Bazen banada olmuyor değil açıkçası ama sonra şöyle bi düşününce 2.000 TL lpg'ye vermek bana gelmiyor:) En güzeli benzin ucuz petrolde geliyor inşallah. Umut dünyası:)

NsStn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kendi sahsi fikrimi sorarn spoon takarım eğer yere basıcaksan arabayı diğerini spoon kadar basamassın bende spoon alcam sıyah sımdı arıyrm vala nese hayırlısı olsn turbo ney el yapımı mı ? bende gırcem cunku sımdı turbo ısıne baya parcalancaz kendımı toplamaya calısıyrm vala :)

Çokta basmak istemiyorum. Yaşadığım konum itibariyle basılmaya çok müsait değiliz. Turbonun markasını sorarsan benim dayılar sanayici:) Turboyuda almanyadan kuzenim yolladı. Daha görmedim bile sadece dayı aradı turbo hazır geldi diye. Parçalanma konusunda o kadar yorgunum ki anlatamam:) Hani derler ya insanın adı çıkacağına canı çıksın diye 7 sinden 70 ine benim arabayla uğraşmamdan bıkmış durumda etrafımdakiler. Ama hiç acımıyorum arabama yaptığım masraflara. Turbonun markasını ancak sakaryaya gidince söyleyebilirim.

m_s_c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.araban renk olarak 10 üzerinden 10 aldı ;) bu arada spoon tercih edersen şık olur.örneği bende ama sarı dan ziyade beyaz daha gzl olur.bu arada ergin'in tecrübelerinden faydalanmak lazım :)

NsStn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.araban renk olarak 10 üzerinden 10 aldı ;) bu arada spoon tercih edersen şık olur.örneği bende ama sarı dan ziyade beyaz daha gzl olur.bu arada ergin'in tecrübelerinden faydalanmak lazım :)

Cümlemize. Teşekkür ederim. Renk dikkat çekiyor fazlasıyla farkındayım:) Ama tamamen tesadüf oldu. Beyaz istemiyodum bu renk çıktı şansıma. Spoonda karar kıldım gibi bişey. Ergin üstadın tecrübeleri kanıtlarla sabit zaten:) Onada söyledim daha bir çok sorum olacak sanırım. Hatta telefonunu bile alabilirim zamanla:)

ergin.kilic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
spoon jantta karar kıldığına sevındım ofsetli jant sıkıntı bende bu jantlardan onde bundan daha ofsetlı bı jant vardı artık isyan ettim bende spoon alcam vala m_s_n kardeşimin dediği gibi bence beyaz koy ama diosan sarı ya takıldm ben dıe derım sana hayırdır galatasaraylımısn :D çünkü ben fenerbahçeli olduğum ıcın sarı yaptım arabayı hatta ruhsatta bıle araç rengi sarı kanarya yazıyo :D turbo konusuna gelınce kardesım hbrın olsn öle bı turboyu takıyım ısın ıcınden cıkıyımla bıtmıcek bence cunku bende dusnuyorm suan turboya gırmeye girdiğimdede bilyrm bi 3-4 milyar gidicek nse sen yapta bakalım bı nasıl oluyo şu turbo işi :D istediğinde msj at verırım numaramı yardımcı olmaya calısırım...

NsStn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
spoon jantta karar kıldığına sevındım ofsetli jant sıkıntı bende bu jantlardan onde bundan daha ofsetlı bı jant vardı artık isyan ettim bende spoon alcam vala m_s_n kardeşimin dediği gibi bence beyaz koy ama diosan sarı ya takıldm ben dıe derım sana hayırdır galatasaraylımısn :D çünkü ben fenerbahçeli olduğum ıcın sarı yaptım arabayı hatta ruhsatta bıle araç rengi sarı kanarya yazıyo :D turbo konusuna gelınce kardesım hbrın olsn öle bı turboyu takıyım ısın ıcınden cıkıyımla bıtmıcek bence cunku bende dusnuyorm suan turboya gırmeye girdiğimdede bilyrm bi 3-4 milyar gidicek nse sen yapta bakalım bı nasıl oluyo şu turbo işi :D istediğinde msj at verırım numaramı yardımcı olmaya calısırım...

Yav üstad bi çok konu var aslında görüşülmesi gerekli olan:) Msj attım cevap bekliyorum:)

m_s_c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ergin fenerli olman arabadan daha gzl ;) tamam araban gzl ama fenerli olman daha gzl...seninle corsa ları yanyana getirip bilgi almak çok isterim ama yanyana sarı kırmızı olur bize yakışmaz..ayrı yerlere parkedelim :)))

ergin.kilic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ergin fenerli olman arabadan daha gzl ;) tamam araban gzl ama fenerli olman daha gzl...seninle corsa ları yanyana getirip bilgi almak çok isterim ama yanyana sarı kırmızı olur bize yakışmaz..ayrı yerlere parkedelim :)))
doğru dıosun kardesım göruslım bı aksam ama dediğin gibi farklı yerlerde dursun yana yana olmaz vala şaka maka istediğin zman hbr ver görusurz aksam kardesım :D

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çokta basmak istemiyorum. Yaşadığım konum itibariyle basılmaya çok müsait değiliz. Turbonun markasını sorarsan benim dayılar sanayici:) Turboyuda almanyadan kuzenim yolladı. Daha görmedim bile sadece dayı aradı turbo hazır geldi diye. Parçalanma konusunda o kadar yorgunum ki anlatamam:) Hani derler ya insanın adı çıkacağına canı çıksın diye 7 sinden 70 ine benim arabayla uğraşmamdan bıkmış durumda etrafımdakiler. Ama hiç acımıyorum arabama yaptığım masraflara. Turbonun markasını ancak sakaryaya gidince söyleyebilirim.

turbonun markasını bende öğrenebilir miyim?:)bende etrafta manifold baktım ama bulamadım.. yabancı sitelerde hondanın b16 motorlarının manifoldlarının uyduğunu söylemiş bir satıcı.Bir sorum olacak motoru açmadan mı turbolicaksınız? sıkıştırma oranını düşürmek lazım.etraftan duyduğum 0.5 bara kadar standart motorla sıkıntısız yürürmüş.enjektör olarakta c20xe motorunkiler uygunmuş.adam akıllı uygulama yapan yok ecotech 1.4 lere ne ülkemizde nede yurtdışında.