Herkese merhaba.. Vectra sport 2.5i v6

cassiodesouzasoareslincol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aga birde ufak bilgiler verirsen sevinirim mesela ne kadar yakıyo vergi nekadar gerçi 1,200 tl civarı sanırım ama böle bilgilere ihtiyacım var 15-20 gün içerisinde alacam birde sen tüp taktırdınmı performan ne alemde eger tüp varsa off off kafam karışık vectra sport 2,5i v6 yada cdx manual 2,5 v6

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aga birde ufak bilgiler verirsen sevinirim mesela ne kadar yakıyo vergi nekadar gerçi 1,200 tl civarı sanırım ama böle bilgilere ihtiyacım var 15-20 gün içerisinde alacam birde sen tüp taktırdınmı performan ne alemde eger tüp varsa off off kafam karışık vectra sport 2,5i v6 yada cdx manual 2,5 v6

Valla 100 km şehir içi ortalama, sakin kullanım 12-13 lt, rahat durmazsan gerisini sen düşün artık :D
Vergi evet 1.200 TL ancak, bi durum var, kasko değeri ile ilgili bi kanun var, tam hatırlayamıycam, bununla ilgili dilekçe veriyosun vergi dairesine, vergin 900 TL ye falan geliyo..
Ben de tüp yok, taktırmam zaten :D
Manyak bi sesi var zaten aletin, hasta olursun.. Vectra sport alırsan, onu manuel şanzumana çevir derim.. Ama 2.5 cdx bulursan temiz al bence..

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağol kardeş sanırım alcaz otomatik durumu düzeltincede manuala çavirtecez sanırım böle gözüküyor
:) sen arabayı satmıyormusun bu arada :)

Yok kardeş, düşünmüyorum satmayı :D

kayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana kalırsa açık filitre istiyo araç geri kalanı bence on numara

cassiodesouzasoareslincol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla 100 km şehir içi ortalama, sakin kullanım 12-13 lt, rahat durmazsan gerisini sen düşün artık :D
Vergi evet 1.200 TL ancak, bi durum var, kasko değeri ile ilgili bi kanun var, tam hatırlayamıycam, bununla ilgili dilekçe veriyosun vergi dairesine, vergin 900 TL ye falan geliyo..
Ben de tüp yok, taktırmam zaten :D
Manyak bi sesi var zaten aletin, hasta olursun.. Vectra sport alırsan, onu manuel şanzumana çevir derim.. Ama 2.5 cdx bulursan temiz al bence..
aga sen aracı ne kadara almıştın km ne civardaydı bi aracı düşünüyorumda aslında soru işaretleride yok değil

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
ozman ben 3 cm takim

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ozman ben 3 cm takim
dün ön amortisor ve takozları değiştirdim ve taklasık 1 cm kadar yükseldi arac .bence yine 4 cm lik bişey daha iyi olur. takerkende mutlaka amortisörleri tornada biraz kısalttır yoksa patlıyo benimki gibi:)