hepsiburada.com iyice sapıttı artık...

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu siteden alışveriş yaparken geniş olmak lazım nerde neden gelmedi neden tedarik sürecinde bekliyor gibi haklı olarak da olsa kasmamak gerekiyor en geç 1 ay sonra ulaşıyor:D:D

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de navigasyon tutucu almıştım altı üstü 19 TL'lik bir alışveriş ama 3 gün geçti baktım hala "tedarik sürecinde" yazıyor anında iptal ettim siparişimi parasını da isterlerse geri vermesinler harçlık olsun onu mu düşüncem her gün acaba bugün mü gelecek ürün diye.

siparişi iptal ettikten sonra da sebep kısmına:
internetten alışveriş kolay ve hızlı olduğu için yapılır siz tedarik süreci denen şeyin kaç gün süreceğini belirtmezseniz kimse beklemez dedim.

en sevmediğim şey ne zaman olacağını bilmediğim bir şeyi beklemek.

bir daha değil alışveriş yapmak siteye bile girmem.

"hepsiburada" değil "hepsi orada bir yerlerde" siz parayı peşin verin siparişi unutun biz elbet bir gün alır göndeririz :)

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işin kötüsü bi kaç kez atıyorum pazartesi akşamı aldıysam salı öğlen teslim ettiler...dengesizler.bende aynen bi daha almayacağım diyorum anketlerinde sıvıyorum...dayanamıyorum alıyorum... :D ilişkimiz yalama oldu :D bir daha asla almam diyemiyorum :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepsiburada stok yapmıyor ürünlerin geç yollanma nedeni tedarikçilerin ellerindeki ürünleri varmış gibi gösterip ellerinde olmaması yani tedarikçide siparişe göre yurtdışından yada ana deposan mal çekiyor.. bu yüzden hepsi buradada malı geç alıyor yoksa adamların ellerine mal ulaşdımı hemen yolluyorlar..

insanlarda sanki hepsi buradanın bir deposu varda bütün ürünler orda sanıyorlar yok öyle bir şey :) . hepsiburada sadece aracı bir kurum tedarikçiden satıcıdan malı alır size satar.. olay bundan ibaret.

hepsiburada sırf bu yüzden ben biliyorum pek çok ürün satan firmayla ticaretini kesdi.. ve artık bir firmanın hepsiburadada ürününü satması için 50 dereden su getirtiyorlar..

birde bir arkadaşın dediği gibi internetten alış veriş yapıyorsanız biraz geniş ve rahat olucaksınız evinizde kimse yoksa direk kargo şubesinden alıcamı işaretleyin olsun bitsin kargonuz geldimi zaten kargo şirketinden posta kutunuza kağıt geliyor yada telle açıyorlar kargonuz geldi diye..

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepsiburada stok yapmıyor ürünlerin geç yollanma nedeni tedarikçilerin ellerindeki ürünleri varmış gibi gösterip ellerinde olmaması yani tedarikçide siparişe göre yurtdışından yada ana deposan mal çekiyor.. bu yüzden hepsi buradada malı geç alıyor yoksa adamların ellerine mal ulaşdımı hemen yolluyorlar..

insanlarda sanki hepsi buradanın bir deposu varda bütün ürünler orda sanıyorlar yok öyle bir şey :) . hepsiburada sadece aracı bir kurum tedarikçiden satıcıdan malı alır size satar.. olay bundan ibaret.

hepsiburada sırf bu yüzden ben biliyorum pek çok ürün satan firmayla ticaretini kesdi.. ve artık bir firmanın hepsiburadada ürününü satması için 50 dereden su getirtiyorlar..

birde bir arkadaşın dediği gibi internetten alış veriş yapıyorsanız biraz geniş ve rahat olucaksınız evinizde kimse yoksa direk kargo şubesinden alıcamı işaretleyin olsun bitsin kargonuz geldimi zaten kargo şirketinden posta kutunuza kağıt geliyor yada telle açıyorlar kargonuz geldi diye..
Tamamen Katılıyorum Bunun Kısası Ticarette Stok Maliyetidir Arkadaşlar Hepsiburada.com stesindeki bütün ürünleri elinde bulundursa zaten :D akıl almaz bir sermayesi olması lazım ;)

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben ortalama 2 milyara yakın alışveriş yaptım hiç de sorun yaşamadım en geç 5 gün içerisinde ürünlerim gelmiştir kanka sende şans yokmuş :)

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben i-phonem için zagg marka ömür boyu garantili şeffaf kılıf aldım. Söylenildiği gibi gelmedi,bozulmalar başladı.Yanları açıldı,yapışkan özelliği gitti. Değiştirmek istedim ve yapmam gerekenler hakkında bilgi aldım. Form doldurmam gerekiyormuş,doldurum..! Ömür boyu garantili olan ürün için verdikleri ilk cevap aynen ektedir.

Yorumsuz ..!

adszgfy.jpg

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen bende siparişim geç onaylanınca sinirlendim. Birdaha alışveriş yapmıyacam dedim anketine katıldım orda da işaretledim birdaha alışveriş yapmayı düşünmüyorum diye. Onun üstüne 4-5 siparişim daha oldu sanırım :D

Yerine alternatifi olmadığı için böyle oluyor...
hızlıal.com'u denemenizi öneririm ;)

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayrıca bugun internet'ten havale ile 30 tl'lik alışveriş yaptım.Bakalım ne gibi bi aksaklık yaşayacağım!