(HELP) 2001 Astra Edition SW Hakkında..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Biga_li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli OPEL ailesi arkadaşlarım 2001 model Astra Edition SW araç aldım. Aracın kullanma klavuzu yok ve araç hakkında %1 bilgi sahibiyim araçtaki gördüğüm donanımlar kısaca şunlar ABS,4 Hava Yastığı,4lü Cd Değiştirici,Sunroff buun haricinde diğer donanımları nedir ve yol bilgisayarı neden koymamışlar hala merak ediyorum oda ayrı bi konu aslında... Farkındayım çok şey istiyorum ama yardımcı olursanız sevinirim aracımı en iyi şekilde kullanmak istiyorum.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.:tesk:

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum madem cevap yazmadı kimse bi güncel çekelimm evet opelim.net bi el atın şu konuyaa bakalımm

g
ü
n
c
e
l

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
edition hakkında tam bi bilgim yok elegance njoy comfort filan olsa yardım ederdim dijital klima filan varsa vardır yol bilgisayarıda herhalde silecekleri çalıştıran kolun ucunda yol bilgisayarını kontrol eden tuşlar var o tuşlar varsa yol bilgisayarıda vardır %1 bilgi sahibiyim dediğin için böyle yazıyorum yanlış anlama sakın

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Güncel:pon:

Biga_li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaw aradaşlar saolunda benim anlamadığım burası bir paylaşım ortamı yani bir nevi yardımlaşma alanı fakat 1 haftadır siz hariç kimseden ses seda yok ben bu üye arkadaşların opelci olduklarından şüphelenmeye başladım doğrusu. Bu arada benim araçta yol bilgisayarı denilen alet yok cd değiştiri olan modelde olmuyomuş servisin dediğine göre :D nası işse artık.

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım öncelikle hayırlı olsun opelin ancak bu araç diğerlerine göre çok az satılmış bi araç olduğundan kimse bişey demek istemez bu arada opel servislerinden kullanma klavuzu bulabilirsin. bulamazsan merak ediyorsan git showrooma gir bi astra classicğin içine aç torpidoyu orda kullanma klavuzu olacak bak işte...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanii normal bir araç degilki dostum sen siteye sitem ediyorsun normal bir astra nın kullanma kulavuzunu iste bakalım ne kadar cevap gelecek ama standart dışı sitede olsa olsa 1-2 tane vardı bu araçtan o yüzden cevaplar az

Biga_li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saolun arkadaşlar eksik olmayım, ben bu gün bayağı bi kurcaladım aracın sağını solunu, çözdüm diyebilirim aracı az çok. Evet dediğiniz gibi biraz standart dışı bi araçmış bu arabada ne ararsan var çok hoş yaw aracımı daha çok sevmeye başladım valla.

Biga_li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bide şunu sorayım arkadaşlar ben aracın kısa lambalarını değiştirmek istiyorum. Piyasada garip markalarda 50 ytl ye beyaw 100w ampuller var birde 55 ytl ye osram ampul sordum bu gun 55w fakat satıcı 100w ayarında olduğunu savunuyo hangisini almalıyım sizce...?

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biga_li' Alıntı:
Bide şunu sorayım arkadaşlar ben aracın kısa lambalarını değiştirmek istiyorum. Piyasada garip markalarda 50 ytl ye beyaw 100w ampuller var birde 55 ytl ye osram ampul sordum bu gun 55w fakat satıcı 100w ayarında olduğunu savunuyo hangisini almalıyım sizce...?
hiç bulaşma ben sigorta olmasa arabayı yakıyordum...hem görüş mesafesi çok kısalıyor... beyaz ampulün tek çözümü xenon malesef... para biriktir bence...:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...