hella bobin

halit69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hella bobin almayı düşünüyorum akşama kadar tecrübelerinizi esirgemeyin yarın sabah alacağımdan zaman kısıtlı şimdiden teşekkürler

resittemiz

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
hella bobin almayı düşünüyorum akşama kadar tecrübelerinizi esirgemeyin yarın sabah alacağımdan zaman kısıtlı şimdiden teşekkürler

6 ay önce değiştirdim..aracım corsa b bugun arıza yaptı yine değiştirdim. servis lpg li araçlarda garantisi yok dedi... yan sanayi ürünler 6 ay 8 ay 12 ay gider dedi... oysa ben üzerindeki orjinal bobinle 80.000 kmden (11 yıl ) fazla gittim..almadan önce bunu araştırın. sonucuda burada yazarsan sevinirim.

Son düzenleme:

resittemiz

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
yeni taktırdığım hella bobin 15. kmdesinde çalışmadı.. tam köpru çıkışında arıza yaptı.. bunun orjinal gm markasını nerede bulabilirim?

resittemiz

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Halit kardeş ne yaptın bobin işini? benim aldığım hella bobin 1 gün bile dayanmadı.. orjinal gm arıyorum. servis pazartesi cevap verecek..

halit69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Halit kardeş ne yaptın bobin işini? benim aldığım hella bobin 1 gün bile dayanmadı.. orjinal gm arıyorum. servis pazartesi cevap verecek..

hella bobini 230 tl aldım 30 km kullandım gayet güzel ve seri bende lpg de yok çok fark etti
bir ara nette bulmuştum 1000 tl üstünde bir fiyat vardı servislerde bulursun

Son düzenleme:

resittemiz

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et

resittemiz

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
lpg ye gittim. bobinden aldıkları kablo - tetikmiş motor devrini ölçmek için. yani bobinden elektrik alınmamış. servisten orjinal gm bobin sipariş verdim. 1400 tl

halit69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg ye gittim. bobinden aldıkları kablo - tetikmiş motor devrini ölçmek için. yani bobinden elektrik alınmamış. servisten orjinal gm bobin sipariş verdim. 1400 tl

reşit kardeş sağlık olsun işin sağlam olsun yeter lpg sistemi ateşleme sistemini zorluyor onu biliyorum bulduğuna sevindim