Haydi Ankara Nargile Buluşması Yapalım...!!!

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankaradaki opelim net üyeleri...
nargile içelim hep beraber gerçi nargile hikaye amaç beraber olmak bi tarih belirleyelim buluşalım....
nargile içmek isteyenler nargile içer sohbet muhabbet güzel olur die düşündüm...

Yer : Park Caddesi weya bahçeli olsun...
Not: Bahçeli 3 e alerjim war arabamı çektiklerinden bu yana :):)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
dahıl dıye bılıyorum ben:D ucte sola koyunca cekıyolar:D

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ya bu hanı emekten gazı hastanesının yanından konya yoluna donerken arada bı yer var oranın nargılesı fena deıl dıolar hemde otoparkı var hemde merkezı orada olablr

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bu hanı emekten gazı hastanesının yanından konya yoluna donerken arada bı yer var oranın nargılesı fena deıl dıolar hemde otoparkı var hemde merkezı orada olablr

dorumda nargile içmeyi sewn yok galiba :) :) park caddesini önerme sebebim o zaten park sorunu yok...

Bur4q

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar beni çok fazla muhabbetlerinizde bulmadınız ancak ben forumunuzu sürekli takip ediyorum. Ben gelebilirim. Nargile severim. Ancak 26 sı ile 31 i arasında ankarada değilim. Diğer tarihler bana uyar. Hem tanışmış oluruz. Herkese iyi sohbetler şimdiden..
Saygılar..
Burak..

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi sercan kardeşim bu işi şöyle yapsak.. yani deki biz nargile buluşması istiyoruz.. sonra bu konunun başlığını Ankara Organizasyon Sorumlumuz Hüseyin abiye mesaj at.. oda konuyu inceleyip gündemine alsın ;) söylemek istediğim şey şu ; orda site yönetiminin belirlediği bir organizasyon sorumlusu varken yok saymak hoş olmaz..

eğer öyle bir organizasyonumuz olursa söz bende geliyorum ;)

iyi günler kardeşim..

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ,
Buluşma heyecanınızı anlıyorum ve her zaman destekliyorum ancak ,

Ankara organizasyon sorumlumuz HK (Hüseyin abi) Ankara'daki tüm organizasyonları düzenlemek ve bu işlerin tek elden daha nizami-profesyonel yapılması amacı ile görev yapmaktadır.Herhangi bir buluşma- aktivite vs. gibi durumlarda kendisine ulaşıp isteğinizi bildirirseniz hem site içinde olabilecek karmaşalardan kurtulmuş oluruz hem de tek elden takip edildiği için daha düzenli bir buluşma sağlamış oluruz.

Ankara Organizasyon Sorumlusu Hüseyin Bey'e (HK) PM-Gsm-Msn yoluyla ulaşabilirsiniz.Herhangi bir kopukluk yada ulaşamama durumunda ben de dahil olmak üzere yönetimdeki arkadaşlarımıza ulaşabilirsiniz.
Burada amaç buluşma ve aktiviteleri güçleştirmek değil aksine daha hareketlendirmek ve düzenli hale getirmektir.Bu konuda anlayışınız için teşekkür ediyorum.