Hayalim olan opel vectra 2.5 v6 sport buyrun

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
''Aslan Besliyorsan Yediğine Bakmayacaksın Vauxhall Vectra Sport 2.5 V6 '' bu güzel olmuş :D

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi senin arabadaki ekran tek satır bu arabada yolbilgisayarı yok mu ???

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Murat abinin tamponu MSD-ST200 tamponu sanırım. Şu sınırlı sayıda üretilen modelin tamponu

2rcmqol.jpg

Valla Çok güzel duruyor tampon benim arabaya düşünmüyor değilim acaba nasıl tedarik etmiş bu tamponu ?

''Aslan Besliyorsan Yediğine Bakmayacaksın Vauxhall Vectra Sport 2.5 V6 '' bu güzel olmuş :D

Ewet Güzel Oldu Nabalım km de 500-600 yakarsa öle yazmak gerekir :cool:

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bnde diğer vectra blerde öyle olanlarda bilgisayar olmadığı için sordum sağolun cevap için :D bnde omegalara bakıyorum bu arabada nasıl yoll bilgisayarı olmaz diyordum :D demek tel. özelliği olanlarda böyle

berataktepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
masallah araba guzelmis gule gule kullanin :) bende cdx ten sonra bi sure arastirdim temiz bitane denk getirirsem alayim diye ama o donem karsima cikmadi iyiki cikmamis daha buyuk bi cilginlik yapip calibra turbo aldim :D

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
masallah araba guzelmis gule gule kullanin :) bende cdx ten sonra bi sure arastirdim temiz bitane denk getirirsem alayim diye ama o donem karsima cikmadi iyiki cikmamis daha buyuk bi cilginlik yapip calibra turbo aldim :D

çok teşekkür ederim gerçekten calibrada müthiş araç tadı bambaşkadır zaten kıyaslanamaz bir turbo beslemeli yemede yanında yat :):)