Hayalim olan opel vectra 2.5 v6 sport buyrun

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayak üstü borçlanma diye buna denir iyiki benim arabanın konusuna girmemişsin orda bir ton foto yüklemişdim sana 100 den aşağı mal olmazdı :D :D neyse geçmiş olsun arkadaşım ayak üstü bir netcafe ye girip bir ara bakarsın 5 dakkanı almaz herhalde :)

Aynen.... :cool:

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi gördüm çok şükür resimleri kardeşim güle güle bin :D
sol far yıkayıcısı kırılmış sen istetirsen 50 tl,parçacı istetirse 65 tl :D benimde kırıldı üşeniyorum oradan biliyorum :D bide 3 kollu direksiyon şahsi fikrim hiç yakışmıyor.onun dışında güzel :D

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abı oncelıkle hayalerındekı arabana kavussmussun ya herhalde bu mutluluk anlatılmaz yasanır :) ınsallh bızımde hayallerımız hayal olarak kalmazda bırgun gercege donusur onun dısında arac on numara ufakken yan komsumzda var dı hep bakıp hayal kurardım bende bınıp kullansam dıye motoruyla durusuyla temızlıgıyle supr bır arac ozellıkle egzos ıle arka ruzgarlık degıısk bır hava katmıs on taraftakı eksıklık dırek goze batıyor tampon ek ısstıyorum dıye bagrıyor ama o ek mumkunse ırmscher olmasın onu takarsan araba kar temızleme araclarına benzer normal vectra ekını tkarsan cok daha hos durur bırde on panjur logosuz panjurla degıstırebılrıısn ınsallh allh kazasız belasız kullanmayı nasıp eder :)

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Erhan

Aracın tekrar hayırlı olsun. Araçla ilgili senden biraz daha detay alalım. kaç bin km de , kaçıncı sahibi oldun, plaka İstanbul herhalde oradan aldın. Bir ara silivri de satılık bir sport vardı o da güzel araçtı fiyatıda uygundu. Sen kaça almıştın. Ekzos irmscher mi yoksa sadece uçumu var ?

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abı oncelıkle hayalerındekı arabana kavussmussun ya herhalde bu mutluluk anlatılmaz yasanır :) ınsallh bızımde hayallerımız hayal olarak kalmazda bırgun gercege donusur onun dısında arac on numara ufakken yan komsumzda var dı hep bakıp hayal kurardım bende bınıp kullansam dıye motoruyla durusuyla temızlıgıyle supr bır arac ozellıkle egzos ıle arka ruzgarlık degıısk bır hava katmıs on taraftakı eksıklık dırek goze batıyor tampon ek ısstıyorum dıye bagrıyor ama o ek mumkunse ırmscher olmasın onu takarsan araba kar temızleme araclarına benzer normal vectra ekını tkarsan cok daha hos durur bırde on panjur logosuz panjurla degıstırebılrıısn ınsallh allh kazasız belasız kullanmayı nasıp eder :)

çok teşekkür ederim yasinim aynen dediğin gibi anlatılmaz yaşanır. inşallah sende hayalinde ki arabaya kavuşursun güle güle binersin.. maniyi toparlarsak bişiler yapacaz artık biraz masraf yaptım keyfe değer :)

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah gerçekten harika

çok teşekkür ederim

Merhaba Erhan

Aracın tekrar hayırlı olsun. Araçla ilgili senden biraz daha detay alalım. kaç bin km de , kaçıncı sahibi oldun, plaka İstanbul herhalde oradan aldın. Bir ara silivri de satılık bir sport vardı o da güzel araçtı fiyatıda uygundu. Sen kaça almıştın. Ekzos irmscher mi yoksa sadece uçumu var ?

saolasın abi..
Aracım 124 binde 3 sahibiyim. araç orj opis çıkışlı 2 sene kadar istanbulda kalmış daha öncesi ankarada geçirmiş ömrünü :)

eksoz orjinal komple irmscher sadece uç değil ayrıca rüzgarlıkta irmscher :cool:
başka bir sorun varsa murat abi memnuniyetle cevaplayabilirim :)

Son düzenleme:

snıper40

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arac manyak bişey ama bide cok yakması malum biz memuruz bizi asar bunun yakıtı ama alana hayırlı olsun şimdiden deli bi makıne bu

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok teşekkür ederim

saolasın abi..
Aracım 124 binde 3 sahibiyim. araç orj opis çıkışlı 2 sene kadar istanbulda kalmış daha öncesi ankarada geçirmiş ömrünü :) ben 17 bin tl ye aldım

eksoz orjinal komple irmscher sadece uç değil ayrıca rüzgarlıkta irmscher :cool:
başka bir sorun varsa murat abi memnuniyetle cevaplayabilirim :)

Ekzosta orjinal irmscher harika km de iyiymiş. Bakımlarıda yaptırdın. artık arkana bakmadan rahat rahat kullanırsın.

Aynı rüzgarlığa sahip kaç opelim.net çi olduk ki ?

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ekzosta orjinal irmscher harika km de iyiymiş. Bakımlarıda yaptırdın. artık arkana bakmadan rahat rahat kullanırsın.

Aynı rüzgarlığa sahip kaç opelim.net çi olduk ki ?

Aynen murat abi arkama bakmadan binerim yani aklıma takılan birşey kalmadı çok şükür.
Şuan İkimiz varız sanırım aynı rüzgarlığa sahip bu arada murat abi tamponu nerden aldın orjinalmi ?