Hayalden gerçeğe ;) Yeni aracım...

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi hayırlısı sonunda kavustun yani maşallah cok temiz ve diri duruyo allah nazardan ve kaza beladan korusun güle güle bin :bir:

Amin cümlemize :) Teşekkür ederimm:bir:

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah +10 makine ama(S2000'e de kusur buldum ya :kop: ) Önlip diye bağırıyor araç yoksa kusursuz :good::good:

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı uğurlu olsun emre güzel araç allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin umarım boyun çok uzun değildir :) tekrardan hayırlı uğurlu olsun ... :D

bugra3458

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı uğurlu olsun emre güzel araç allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin umarım boyun çok uzun değildir :) tekrardan hayırlı uğurlu olsun ... :D

Abi boyu uzun olsa da açar tavanı öyle kullanır :D :D hayırlı olsun abicim allah kazasız belasız yanlamalarını nasip etsin :)

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Maaşallah diyelim...:)

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi boyu uzun olsa da açar tavanı öyle kullanır :D :D hayırlı olsun abicim allah kazasız belasız yanlamalarını nasip etsin :)

:kop: :kop: bunu yazmamın nedeni içi kısımı çok dar olmasından dolayı tavanı açınca pek bir şey olacağını zannetmiyorum 190 boy için sıkıntı yapıyor ondan diyorum :D

bugra3458

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:kop: :kop: bunu yazmamın nedeni içi kısımı çok dar olmasından dolayı tavanı açınca pek bir şey olacağını zannetmiyorum 190 boy için sıkıntı yapıyor ondan diyorum :D

Biliyorum be abi :D muhabbet olsun torba dolsun hesabı yazılmış birşeydi o :D :D ama bir dipnot ekliyeyim 2 metrede olsa adamın boyu farketmez koltuklar gömük o araba da öyle bir sıkıntı olmaz :) sadece muhabbet için yani :D:D

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi bakalım gözünüz aydın :) her halinizden belliydi çok heyecanlı oluşunuz onu bırakın bizide heyecanlandırdınız :) hayırlı ugurlu olsun allah kaza bela vermesin gül gibi araba inş bi gün bende hayalim olan e39 kasaya kavusurum :)

metar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazasız belasız ağız tadıyla sürüşler dilerim.Hayırlısı olsun.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aha.tahmin ettiğim iki araçtan biri.kazasız belasız kullanın.aracın ilk sahibi oldukça kıl bir insandı hatta şöyle diyeyim kirli ayakkabıyla arabaya binmeyecek kadar:)